Filiżanka z herbatą obok notatnika i cebulic w wazonie

REKLAMA
Kwiaty, Niebieskie, Cebulice, Herbata, Łyżeczka, Notatnik, Białe, Tło
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneKompozycjeProduktyNapojeHerbata
Kategorie
To będzie inna wiosna, trochę bezludna jak wyspa, trochę anonimowa jak list. Nie będzie dziecięcego śmiechu w pobliskich piaskownicach, huśtawki staną się puste, parki spokojne, chodniki ciche, ławki pozbawione rozmów. Nie będzie krzyku rozbieganych miłości, pisku i po brzegi wypełnionych sklepów, ludzi z wiosenną kolekcją w ręku, zatłoczonych ulic. Przyjaciół na kawie. Nie będzie wydeptanych trawników, imprez w zatłoczonych pubach, smaku lodów na deptaku.
Ta inna wiosna, mimo że taka niepewna, krzywa i chwiejna, nie zwolni nas z marzeń i pragnień, z troski o drugiego człowieka. Z miłości i empatii. Dlatego budujmy dobro jakkolwiek. My stańmy się wiosną. Choćby słowem. Bądźmy blisko.
Komentarz dodał: kehan
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2560x1707

Format~16:10

Rozmiar367 KB


Tagi: Kwiaty, Niebieskie, Cebulice, Herbata, Łyżeczka, Notatnik, Białe, Tło
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety30-03-2020 07:08
ALDONA789ALDONA789
"Należy cieszyć się każdą chwilą gdyż nie wiemy, czy właśnie za nią nie będziemy tęsknić w przyszłości."
01-04-2020 10:32
Odpowiedz
ewik1ewik1
Każda filiżanka herbaty jest wyimaginowaną podróżą
31-03-2020 06:40
Odpowiedz
kehankehan
To będzie inna wiosna, trochę bezludna jak wyspa, trochę anonimowa jak list. Nie będzie dziecięcego śmiechu w pobliskich piaskownicach, huśtawki staną się puste, parki spokojne, chodniki ciche, ławki pozbawione rozmów. Nie będzie krzyku rozbieganych miłości, pisku i po brzegi wypełnionych sklepów, ludzi z wiosenną kolekcją w ręku, zatłoczonych ulic. Przyjaciół na kawie. Nie będzie wydeptanych trawników, imprez w zatłoczonych pubach, smaku lodów na deptaku. Ta inna wiosna, mimo że taka niepewna, krzywa i chwiejna, nie zwolni nas z marzeń i pragnień, z troski o drugiego człowieka. Z miłości i empatii. Dlatego budujmy dobro jakkolwiek. My stańmy się wiosną. Choćby słowem. Bądźmy blisko.
30-03-2020 21:27
Odpowiedz


REKLAMA
"Trzeba mieć cel, a droga sama się znajdzie." Oddaj swój głos...
Ludziom przydałaby się w życiu taka skrzynka na zmartwienia i kłopoty, do której mogliby wrzucać swoje żale i w ten sposób się ich pozbywać. /Phil Bosmans /

Włącz

0.0256 sekundy, Godzina: 18:29:25, MEM:3435.65 KB