Ostatni wpis: 21 minut temu

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

ann1 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

DjMixSG Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

IR Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 2 godziny temu

wenusQUIZ - Pomiędzy Chinami i Półwyspem Koreańskim jest **TAJNE**

Ewa15Miłego popołudnia wszystkim życzę :)

Ewa15Dziękuję Iwonko :)

IRDziękuję i również gratuluję

Ewa15Dziękuję ślicznie i gratuluję pozostałym szczęściarzom :)

Języki ognia na czarnym tle

Kategorie:

Inne»Ogień

REKLAMA
Ogień, Czarne tło
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneOgień
Kategorie
Rozczarowania trzeba palić, a nie balsamować./Mark Twain/
Komentarz dodał: markoniczek
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość4900x2756

Format16:9

Rozmiar2.67 MB


Tagi: Ogień, Czarne tło
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety25-09-2017 07:05
janeksjaneks
Stanisław Barańczak Wpadacie jak po ogień... „Wpadacie jak po ogień”, wytyka nam od lat z właściwym sobie chłodem ten niewłaściwy świat. „Po ogień” to przesada, lecz wpadliśmy – to fakt. ”Po ogień” to przesada, lecz upadliśmy – to fakt. A wypaść – nie wypada: okazać trzeba takt. Wypadać – nie wypada: poza tym – nie ma jak. Niejasno nam zagraża i mrozi w żyłach krew gościnność gospodarza tych lodowatych stref. ”Pokochasz Kraj i Klimat”? Brak na tę czelność słów. Wokoło pustka, zima i ujadanie psów. Nad głową eter, zima i chirurgiczny nów.
03-04-2018 08:53
Odpowiedz
janeksjaneks
Szukaliśmy schronienia, zielonej koliby Każdego dnia, nocą, z okutymi drzwiami Z gontowym dachem, z echem ukrytym w koronie Zimowych jaworów, z dalekim wołaniem Wśród śnieżnych łąk. Tak, jakby nas zwabiała - wiatrem, ciepłem, blaskiem Ciemnym obrzędem, świecą, mrocznym dymem - W to miejsce: przy wiecznym ogniu - śpiewnym, kolorowym - W którym zawsze ktoś jest I które jest czyśćcem. Musiała gdzieś tu być - o, tak! Była na pewno Na Jaworzynie, przy Zbójeckiej Jamie Na listku szronu, w gniazdku, okruszynie śniegu Sama jedna na czubku szpilki Zamiast złego.
21-03-2018 09:00
Odpowiedz
janeksjaneks
Wiara jest jak powietrze.. nie dotkniesz jej ale poczuć ją możesz nadzieja jest jak woda.. tak ważna.. że życie bez niej nic nie jest warte miłość jest jak ogień.. czerwona.. wieczna i zawsze gorąca a my ludzie.. jesteśmy jak te żywioły.. nieokiełznani i piękni a piękno jest wszystkim.. duszą i ciałem.. księżycem i niebem.. ciszą.. spokojem.. harmonią i magią.. ... jednak czasem oczy zbędne się stają gdy tego nie dostrzegają .
20-01-2018 10:02
Odpowiedz
AniolMilosciAniolMilosci
"I bez og­nia można się w życiu nieje­den raz sparzyć."/eyesOFsoul
30-11-2017 08:53
Odpowiedz
janeksjaneks
cóż dalej? tyle miejsca między istnieniem a mną. do czego przyłożyć teraz słowa? deskę rymować z gwoździem, by wznieść dom? siebie z resztą rymować? skakać w ogień, gdzie tańczą bose stópki czy wjechać na jakąś obwodnicę i tkwić tam w korku, słuchać radia, jeść bułki palcami bębniąc w kierownicę? zbieg z własnych okoliczności, niezręczny tutaj, gdzie słońce i wszystko jest racją i nie ma sensu zaprzeczać domom, drzewom, wersom ulic, skrzyżowań wariacjom. o tej porze, gdy plansze billboardów reklamują odbite od blachy błyski światła, a teraz i tutaj zdają się być trwalsze, pomnożone przez lustra i zegar miasta.
01-11-2017 10:00
Odpowiedz
BATYSTKA1BATYSTKA1
Ogniem płonie miłość,w ogniu spalamy złe i bolesne wspomnienia.
25-09-2017 20:25
Odpowiedz
markoniczekmarkoniczek
Rozczarowania trzeba palić, a nie balsamować./Mark Twain/
25-09-2017 18:06
Odpowiedz
tebum27tebum27
Gorąco.
25-09-2017 12:29
Odpowiedz


REKLAMA
"Ech, muzyka, muzyka, muzyka, spod smyka zielony kurz. Lecą gwiazdy zielone spod smyka, damy karo i bukiety róż." Oddaj swój głos...
W dzisiejszych czasach, każdy goni za pieniędzmi ,nie zważając na to co na prawdę jest, najważniejsze w życiu, z mojego doświadczenia chętnie cofnęła bym się, do czasów naszych dziadków, gdzie jednak wartości jak rodzina, miłość i szacunek miały znaczenie.

Włącz

0.0189 sekundy, Godzina: 14:41:15, MEM:3393.66 KB