REKLAMA
Tapety na telefon

--------------
Ostatni wpis: 43 minut temu

gosiaczek241282 Mój nowy komentarz do tapety [link]

viola64 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

ViolaLidia2 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ewa15 Mój nowy komentarz do tapety [link]

janeks Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Blondynka z tatuażem

REKLAMA
Blondynka z tatuażem
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobietyInneTatuaże
Kategorie
REKLAMA

+0
Jeszcze nikt nie dodał tapety do ulubionych.

Tapetę na telefon wybrał: Bluszcz8888 Tapetę dodał: ViolaLidia2 Data dodania: 15-08-2017 10:10
janeksjaneks
Szukaj dobrej miłości, bądź z tymi, którzy potrafią docenić twoją wartość. Jesteś „wystarczająco” dobra, mądra i piękna. Jesteś wartościowym człowiekiem, zasługujesz na szacunek i na szczere, autentyczne uczucie.
04-02-2020 11:23
Odpowiedz
janeksjaneks
Fałszywy altruizm nie zrobi, z ciebie dobrego człowieka. Kobiety nie muszą i nie powinny być, cierpiętnicami i poświęcać się dla dobra innych, zwłaszcza jeśli nie dostaną ,w zamian tego samego. Kobiety powinny umieć dbać o swoje szczęście, wtedy każda decyzja, jaką podejmą, będzie tą właściwą.
04-02-2020 11:22
Odpowiedz
janeksjaneks
Zdarzają się oczywiście sytuacje losowe, na które nie masz wpływu. Ale w większości przypadków, kreujesz swoją rzeczywistość – ona naprawdę jest, na wyciągnięcie ręki. W żadnym wypadku nie pozwól innym, decydować za ciebie i twoje ciało. Jeśli trzeba, walcz o swoje prawa, wymagaj szacunku dla ,twoich wyborów i nie daj sobie wmówić, że inni wiedzą lepiej, co dla ciebie dobre.
04-02-2020 11:21
Odpowiedz
janeksjaneks
Życie masz jedno, nie analizuj bez końca swoich błędów, ucz się wyciągać z nich wnioski na przyszłość, potraktuj je jako inwestycję w samorozwój. Nie miej sobie za złe, jeśli coś przychodzi ci trudniej, niż myślałaś. Umiejętność wybaczania (także sobie samej), jest kluczowa ,jeżeli chcesz osiągnąć spokój duszy. Na każdym etapie swojego życia, możesz dokonać zmian, które rozwiążą twoją sytuację.
04-02-2020 11:20
Odpowiedz
janeksjaneks
Nie miłość partnera, bo jeśli nie wiesz, czego pragniesz w związku i nie masz, poczucia wartości, będziesz wchodzić w relacje, które nie dadzą ci satysfakcji, lub ustawiać się, w relacjach z innymi na pozycji osoby słabszej, gorszej, niepewnej siebie. Nie pieniądze, ani rzeczy materialne, bo jeśli nie umiesz ,z nich mądrze korzystać, przynoszą ci więcej szkód, niż zadowolenia.
04-02-2020 11:19
Odpowiedz
janeksjaneks
Nie musisz radzić sobie ze wszystkim sama, a jeśli czujesz, że coś cię przerasta, nie znaczy to, że jesteś do niczego i powinnaś starać się, jeszcze mocniej. To, że oczekujesz pomocy od najbliższej osoby, że umiesz o nią poprosić, jest OK. Naucz się, gdzie leżą granice twoich możliwości, nie bądź samowystarczalna ,za cenę swojego zdrowia.
04-02-2020 11:18
Odpowiedz


REKLAMA
W chwili, gdy matka myśli, że jej praca jest skończona, zostaje babcią." Oddaj swój głos...
Więcej spokoju przynosi odcięcie się od toksycznych ludzi, zamiast toczenia z nimi wojny na poglądy i racje. Dbajcie o własny spokój. ~ Autor nieznany

Włącz

0.031 sekundy, Godzina: 14:47:14, MEM:3582.44 KB