Tapety na telefon

--------------
--------------
Ostatni wpis: 41 minut temu

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

majka1407 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

thean Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

Ostatni wpis: 41 minut temu

adminUżytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Słoneczniki i maki w szklanym wazonie na stole, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

radoslawCałkowity zakaz aktywności nad Wartą: Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego wprowadziło bezwzględny zakaz zbliżania się i jakiejkolwiek aktywności w obrębie rzeki Warty na odcinku od ulicy Łukowskiej w Obornikach w dół rzeki (w stronę Wronek). Zakaz ten obejmuje m.in. łowienie ryb, kąpiele, pojenie zwierząt gospodarskich oraz uprawianie sportów wodnych. A jednak zakaz

Czarno-biały orzeł

Kategorie:

Zwierzęta»Ptaki»Orzeł

Czarno-biały orzeł
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieZwierzętaPtakiOrzeł
Kategorie
REKLAMA

Tapetę na telefon wybrał: janeks Tapetę dodał: !beti0x Data dodania: 30-03-2017 08:13




janeksjaneks
Mój przyjaciel musi być ptakiem - Dlatego, że on lata! Śmiertelny, musi być mój przyjaciel, Dlatego, że on umiera! Kolce ma, jak pszczoła! Ach, niezwykły przyjacielu! Intrygujesz mnie!
18-03-2018 12:13
Odpowiedz
janeksjaneks
Wróć do mnie, mała Sheba. Wciąż o tobie myślę. Oczy stale wypatruję, twarz mi szarzeje, mrok mroczny mrocznieje. Jesteś jak modrzew w parkowej alei, twój dostojny spokój niesie niewidoczne światło. Jak moje serce dźwiga niewidzialną zgryzotę. Jest noc, cień księżyca dotyka ziemi, drzewa trwają posrebrzone i ja, która to piszę, uwięziona w ciasnej celi serca. Twoje ostre uszy skrzydlatych drapieżników, usłyszą. Sheba, moje serce przyzywa, bezustannie, każdym uderzeniem: wróć, wróć, mała Sheba.
11-03-2018 11:02
Odpowiedz


Kiedy zmarzłeś na biegunie, ale odkryłeś magię domowego ogrzewania.

Włącz

0.0079 sekundy, Godzina: 12:41:27, MEM:891.94 KB