Tapety na telefon

--------------
--------------
--------------
Ostatni wpis: 18 minut temu

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

koffana402 Wygrałem w konkursie FotoLotto

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie FotoLotto

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 8 godzin temu

Ewa15Dobrej i spokojnej nocy :)

Ewa15Bardzo dziękuję ;)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: majka1407, wenus, tebum27, kochanyUrwis, koffana402 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Kwiaty, Tulipany, Słoneczniki, Hortensje, Bukiet, Stół [LINK], dodana przez Ewa15 Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez radoslaw Gratulujemy!!

Schronisko nad jeziorem Lago Federa

Schronisko nad jeziorem Lago Federa
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowleDomyKrajobrazyGóryJezioraJesieńPrzyrodaRoślinyDrzewa
Kategorie
Ważna jest tradycja, dbanie o pewne niezmienne formy wspólnego życia. Coś stałego, do czego się wraca jak do domu. Nie do mieszkania.
Komentarz dodał: valdi21
REKLAMA

Tapetę na telefon wybrał: Ewa15 Tapetę dodał: majka1407 Data dodania: 10-12-2021 20:39




valdi21valdi21
Ważna jest tradycja, dbanie o pewne niezmienne formy wspólnego życia. Coś stałego, do czego się wraca jak do domu. Nie do mieszkania.
17-05-2022 18:54
Odpowiedz
ewik1ewik1
Prawdziwy dom to nie stan materialny posiadania. Dom trzeba stworzyć w samym sobie. Łatwo domyślić się, czego potrzeba, aby go urządzić – wspomnień, zaufanych przyjaciół, zamiłowania do zdobywania wiedzy i innych rzeczy w tym rodzaju. Taki dom będzie towarzyszył wam zawsze, gdziekolwiek rzuci was los.
20-03-2022 04:57
Odpowiedz


Pewnie cię wyprali zwykłym proszkiem do prania !!!! Wcale nie bo to Perwoll i stąd taki puszysty jestem :)

Włącz

0.0068 sekundy, Godzina: 06:49:06, MEM:855.81 KB