Ostatni wpis: 2 minut temu

janeks Mój nowy komentarz do mema [link]

gosiaczek241282 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Mem dnia

markoniczek Mój nowy komentarz do tapety [link]

tajga 438 sekund zajęło mi ułożenie 64 puzzli [link]

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Nic tak nie denerwuje kobiety, jak..." [LINK], dodana przez ALDONA789 Gratulujemy!!

ewik1Sorki miało być dużo 😀

ewik1Milutkiego dzionka kochani duzobacz radości i słonka 😙

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Cyprysy dookoła domu na wzgórzach, dodana przez majka1407 Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Plaża w zatoce Trunk Bay na Wyspach Dziewiczych, dodana przez majka1407 Gratulujemy!

Podsuszana kiełbasa i chleb leżące obok kieliszka z winem

REKLAMA
Kompozycja, Chleb, Kiełbasa, Kieliszek, Wino
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneKompozycjeProduktyJedzenieChlebyMięso i wędliny
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2048x1181

Format~16:9

Rozmiar1000 KB


Tagi: Kompozycja, Chleb, Kiełbasa, Kieliszek, Wino
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety27-04-2017 07:07
janeksjaneks
Ale to już było Z wielu pieców się jadło chleb Bo od lat przyglądam się światu Nieraz rano zabolał łep I mówili zmiana klimatu Czasem trafił się wielki raut Albo feta proletariatu Czasem podróż w najlepszym z aut Częściej szare drogi powiatu Ale to już było i nie wróci więcej I choć tyle się zdarzyło to do przodu Wciąż wyrywa głupie serce Ale to już było, znikło gdzieś za nami Choć w papierach lat przybyło to naprawdę Wciąż jesteśmy tacy sami Na regale kolekcja płyt I wywiadów pełne gazety Za oknami kolejny świt I w sypialni dzieci oddechy One lecą drogą do gwiazd Przez niebieski ocean nieba Ale przecież za jakiś czas Będą mogły same zaśpiewać
02-11-2017 07:22
Odpowiedz
janeksjaneks
W sadzawce, stawie, zwyczajnym rowie gdzie smukłe trzciny, dzikie sitowie. Mleko chłodzili w blaszanych kanach na wierzchu pyszna, żółta śmietana. Na liściach chrzanu bochenki chleba krzyżem znaczone - prośba do nieba. Siwa kapusta z grochem i kaszą kraszona była sadłem, kiełbasą. W oberżach lało się stare wina nie oszczędzano nawet węgrzyna. Cne śliwowice i pitne miody oraz dziewice średniej urody. Wciąż na kopciuszki był popyt wielki które traciły z nóg pantofelki. Dzisiaj pod lasem stoi ich szereg i gubią majtki - nie pantofelek. Jeśli chcesz wiedzieć co mgła osłania starodruk sięga aż do zarania. Wtedy ludziska świat szanowali kromka upadła - wnet całowali. A teraz pełne śmietniki chleba kwitnącą pleśnią - skarga do nieba. A ludzie szemrzą, że ciągle mało może przypomnieć by się przydało? /Z NETU/
10-09-2017 09:52
Odpowiedz


REKLAMA
Idealny poranek pachnie kawą . Oddaj swój głos...
Stwórca, ukrył piękno. Kwiat z nadszarpniętym, pochylony od wiatru pęd, uginający się pod ciężarem konar, czyż nie byłyby mniej piękne, gdyby każdy był równy drugiemu, a przy tym pozbawiony skazy?.

Włącz

0.0214 sekundy, Godzina: 11:09:45, MEM:3437.95 KB