Ostatni wpis: 38 minut temu

kehan Mój nowy wpis do użytkownika nexsummer [link]

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika jurek84 [link]

basia1951 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

ann1 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

viola64 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Świąteczny stół z nakryciami i bukietami kwiatów

REKLAMA
Wielkanoc, Świąteczny, Stół, Dekoracja
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieOkolicznościoweWielkanocInneDekoracje
Kategorie
Nie obiecuj sobie tego, czego nie masz szans dotrzymać.
Chodzi dokładnie o twoje postanowienie, że w te święta, nie tkniesz serniczka babuni, a z ulubionego makowca ,skubniesz jedynie kilka ziarenek maku. To nie zadziała i w dodatku zrobi z ciebie, frustratkę z moralnym kacem spowodowanym ,złamaniem postanowienia.
Komentarz dodał: janeks
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2560x1600

Format16:10

Rozmiar704 KB


Tagi: Wielkanoc, Świąteczny, Stół, Dekoracja
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety05-04-2017 07:02
janeksjaneks
No cóż, święta nie są dobrym czasem, na tego rodzaju obietnice. Takie rzeczy zakładaj sobie po świętach, gdy rzeczywiście w biurze odmówisz sobie, bez większego żalu tego pączka, niż makowca, którego wszyscy ,go chwalą pod niebiosa. I pogódź się z tym, że nie będzie to, najbardziej satysfakcjonujący posiłek ,w twoim życiu. Za to będzie pyszny! .
26-12-2019 11:00
Odpowiedz
janeksjaneks
Nie obiecuj sobie tego, czego nie masz szans dotrzymać. Chodzi dokładnie o twoje postanowienie, że w te święta, nie tkniesz serniczka babuni, a z ulubionego makowca ,skubniesz jedynie kilka ziarenek maku. To nie zadziała i w dodatku zrobi z ciebie, frustratkę z moralnym kacem spowodowanym ,złamaniem postanowienia.
26-12-2019 10:59
Odpowiedz
janeksjaneks
Kosztuj pyszności ze smakiem, ale w umiarkowanych ilościach. Odrobina zdrowego rozsądku, nie pozwoli ci na obżarstwo i zaprzepaszczenie, dotychczasowych osiągnięć. Nie pozwól, by zły humor i frustracja popsuły ,ci wyjątkowy czas świąt.
26-12-2019 10:58
Odpowiedz
janeksjaneks
Jeśli jesteś miłośniczką ,swojej dotychczasowej wagi i na co dzień robisz wiele, by ją utrzymać i doskonalić ciało, w święta nie zawracaj sobie ,tym przesadnie głowy. Odpuść pilnowanie kaloryczności poszczególnych dań, podczas gdy nas stołem las rąk ,wciąga na swoje talerze kolejne, świąteczne pyszności. Nie bądź ascetką, nie musisz tłumić odgłosów burczącego brzucha, gdy inni cieszą się jedzeniem.
26-12-2019 10:58
Odpowiedz
janeksjaneks
Pary małżeńskie siedzą naprzeciw siebie, narzeczeństwa obok siebie. Gości sadzamy naprzemiennie – kobieta, mężczyzna, kobieta, mężczyzna itd. Gości sadzamy, od najstarszych ,do najmłodszych. Staramy się tak usadzić gości, by mieli oni okazję poznać kogoś nowego, albo porozmawiać, z kimś dawno niewidzianym. Nie sadzamy obok siebie osób, o których wiemy, że podczas obiadu ,czy kolacji mogą się skonfliktować.
26-12-2019 10:54
Odpowiedz
janeksjaneks
Gospodarze, w czasie świąt, siedzą naprzeciwko siebie, przy węższych końcach stołu, żeby móc ogarnąć całość tego, co się dzieje podczas spotkania. Najważniejsi gości – czy to rodzice, dziadkowie, może pradziadkowie – siadają zaraz ,koło gospodarzy – kobieta koło kobiet, mężczyzna koło gospodarza.
26-12-2019 10:53
Odpowiedz


REKLAMA
... Świat nie ma sumienia , świat ma tylko wzajemne biznesowe koligacje ...

Włącz

0.0183 sekundy, Godzina: 00:36:16, MEM:3369.21 KB