Ostatni wpis: 8 godzin temu

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

majka1407 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

thean Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

Ostatni wpis: 8 godzin temu

adminUżytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Słoneczniki i maki w szklanym wazonie na stole, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

radoslawCałkowity zakaz aktywności nad Wartą: Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego wprowadziło bezwzględny zakaz zbliżania się i jakiejkolwiek aktywności w obrębie rzeki Warty na odcinku od ulicy Łukowskiej w Obornikach w dół rzeki (w stronę Wronek). Zakaz ten obejmuje m.in. łowienie ryb, kąpiele, pojenie zwierząt gospodarskich oraz uprawianie sportów wodnych. A jednak zakaz

Zapalony lampion i szyszki na gałązkach na śniegu

Zima, Lampion, Świerk, Szyszki, Dekoracja, Grafika
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneDekoracjeLampion
Kategorie
Coś jest w świętach Bożego Narodzenia, co raz po raz każe zajrzeć nam w głąb siebie, w nasze wspomnienia i pragnienia, w naszą dziecięcą duszę. Ona wciąż jeszcze otwiera szeroko oczy ze zdumienia, stając przed tajemniczymi drzwiami, za którymi czeka cud.
Komentarz dodał: ewik1
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1927x1080

Format5:4

Rozmiar471 KB


Tagi: Zima, Lampion, Świerk, Szyszki, Dekoracja, Grafika
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety16-12-2023 07:30Link do autora zdjecia




ewik1ewik1
Coś jest w świętach Bożego Narodzenia, co raz po raz każe zajrzeć nam w głąb siebie, w nasze wspomnienia i pragnienia, w naszą dziecięcą duszę. Ona wciąż jeszcze otwiera szeroko oczy ze zdumienia, stając przed tajemniczymi drzwiami, za którymi czeka cud.
23-12-2023 05:15
Odpowiedz

"Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszych rękach." Oddaj swój głos...
Kiedy zmarzłeś na biegunie, ale odkryłeś magię domowego ogrzewania.

Włącz

0.0058 sekundy, Godzina: 20:04:30, MEM:721.58 KB