REKLAMA
Ostatni wpis: 8 minut temu

adminWystartował nowy QUIZ: Która bajka braci Grimm zaczyna się: Pewnemu bogatemu panu zachorowała żona? - - zagraj!

adminQuiz: Szokujący i prowokujący film z roku 1973 roku to? (odpowiedź: Wielkie Âżarcie), wygrali: IR, ra, kehan, basikp, viola64, Ewa15, matulenka3, jurek84, ewik1, koffana402 - Gratulujemy!!

adminWystartował nowy QUIZ: Która bajka braci Grimm zaczyna się pewnego letniego poranka siedział na swoim stole przy oknie? - - zagraj!

radoslawFacet pije w barze. Postanawia szybko wrócić do domu, by żona nie domyśliła się, że pił. Próbuje wstać, ale wywraca się. "Nie! To niemożliwe! Nie mogłem aż tyle wypić!" - myśli facet. Wyczołguje się z baru i ponownie próbuje wstać. Znów porażka. Facetowi cudem udaje się dotrzeć do domu. Wali w drzwi. Otwiera żona: - Stefan! Ty piłeś?! - Ja? Skąd! Ani kieliszka!!!! - Tak...? - A gdzie twój wózek inwalidzki?

adminQuiz: Film, który jako pierwszy wpisany został w 2001 roku na listę UNESCO Pamięć Świata to? (odpowiedź: Metropolis), wygrali: IR, ra, valdi21, radoslaw, janeks, kehan, basikp, wenus, viola64, Ewa15, jurek84, ewik1, koffana402 - Gratulujemy!!

Tapety na telefon Mazda Furai

REKLAMA
Mazda w tunelu
Mazda w tuneluPrzyciął: markoniczek
Strach na wróble ma wielkie oczy. Oddaj swój głos...
Jeżeli życie zostało nam dane, nie można ciągle pytać o jego sens, tylko tak je przeżyć, by spełniało się codziennie. Barbara Rosiek

Włącz

0.1881 sekundy, Godzina: 18:46:37, MEM:2802.91 KB