REKLAMA
Ostatni wpis: 3 godziny temu

Robi164iDzięki :) Dobranoc

Robi164iQUIZ - Honorową Złotą Palmę otrzymał **TAJNE**

radoslawGratki i dobrej spokojnej nocki 😀

basia1951Gratuluję:)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: tebum27 - Gratulujemy!

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: admin


Nie ma problemu. Admin obchodzi swoje święto w każdy ostatni piątek lipca, czyli w tym roku będzie to 26.07. Przy okazji wszystkich pozdrawiam :)
Forum > Nowe pomysły > Temat: Urodziny Admina 13-05-2019 19:24

Hej. Niestety Petya, nie masz racji. W dniu kiedy dodana była do poczekalni, wybrałaś 3 inne tapety. Prymulę dodała (również jako jedną z 3) Aneta. Nie może być błędu, ponieważ żadna z Was nie posiadała bonusu i każda dodała po 3 tapety. Pozdrawiam. 
Forum > Błędy na stronie > Temat: Pytanie o dodaną tapetę 18-04-2019 14:48

Masz utrudnione ponieważ dałeś mi blokadę na pisanie do Ciebie.  


Od razu wyjaśnię, że to była Twoja reakcja na moje blokowanie uwag pisanych przez Ciebie do mnie dotyczących tapet, które wchodzą do bazy, a których sobie nie życzyłem.  Zresztą zgodnie z wytycznymi, że moja decyzja nie podlega dyskusjom, porównaniom i krytyce. Takich uwag pisałeś nieraz kilka w ciągu dnia. Blokada konta nie pomogła, więc zostałeś tej możliwości również pozbawiony. Napisałeś administrator a nie Admin. Moja rola jest nieco inna niż administratora. Tym kończę polemikę z Tobą. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Quizy 17-12-2018 21:09

Nikt nie każe Ci Urwis brać udziału w "placu zabaw" to nie jest obowiązek. Administrator nie jest do dyspozycji wszystkich, jest pomocą dla Admina i Osdseta. Dobrze o tym wiesz. Administratorzy kontaktują się ze mną, ustalają ze mną i współpracują ze mną. Nie podejmują żadnych wiążących decyzji. Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Quizy 17-12-2018 20:24

Oczywiście że nie bierze udziału. Jeżeli się rozpędzi to błędnie przyznane punkty przez automat  -  zostaną usunięte. Już były przypadki usuwania punktów. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Quizy 17-12-2018 20:14

Sprawy związane z quizami proszę kierować do mnie bezpośrednio na priv. Nie będzie tylko prostych quizów, będą takie jakie się stworzy. Markoniczek i Urwis - macie wątpliwości? To piszcie do mnie. Chętnie odpowiem. To do mnie te uwagi, nie na sb gdzie nie zawsze przeczytam. Co prawda Urwis będzie miał utrudnione otrzymanie odpowiedzi ode mnie na własne życzenie.  Czepianie się administratorów jest zbędne. Zapraszam do współpracy o jakiej napiszę poniżej. Trzeba najpierw poznać smak tworzenia od siebie czegoś, poznać czasochłonność, zaangażować się czasowo.  Niepotrzebne są na sb uwagi typu daj 100 pkt czy 200 pkt za to czy za tamto oraz uwagi typu, należy się do quizu przygotować. Niepotrzebne są wpisy (jako odpowiedź) typu: za 25 pkt nie chce mi się szukać. Kto chce to w nich uczestniczy, kto nie chce to nie uczestniczy. Wszystko można załatwić grzecznie i bez podtekstów. A takich tu jest ogrom.  Tak, to ma być zabawa i większość to tak traktuje. 
Piszecie swoje uwagi na sb, a  ja do Was pisałem kilkakrotnie o prawidłowe używanie w nazwach dużych liter, spacji i samych nazw. Grochem o ścianę. Najpierw poszukajcie na swoim podwórku błędów.


Współpraca:
Jeżeli ktoś ma propozycję na pytanie do quizu to proszę mi podać na priv. Tak jak już tu pisano, każda przyjęta propozycja zaowocuje 20 pkt. Proszę podać pytanie, odpowiedź i link do treści odpowiedzi bym mógł dokonać ustaleń. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Quizy 17-12-2018 19:53

Hej. Usunięte zostały posty, w których porusza się treści niezwiązane z tematem. Nawet te, gdzie wypowiadano się i o nowym konkursie, i w dalszej części o komentarzach. Możecie wpisać swoje uwagi na nowo. Nie interesują nikogo tutaj komentarze, pisownia, uprzedzenia do użytkownika. Trzymamy się tematu muzycznych utworów przedświątecznych (nie kolęd). Komu się nie podoba może to napisać i uzasadnić (czytając dokładnie treść). Kto chce inaczej - może to napisać. Kto nie ma zdania - to się nie wypowiada. Proste, logiczne. Przeczytamy i podejmiemy decyzję. Pozdrawiam. 
Forum > Nowe pomysły > Temat: Adwent 22-11-2018 23:21


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
Jak się kocha życie, to łatwiej żyć.

Włącz

0.0192 sekundy, Godzina: 02:55:48, MEM:3394.41 KB