REKLAMA
Ostatni wpis: 27 minut temu

ALDONA789QUIZ - To państwo to **TAJNE**

basia1951Witaj Jureczku:)

raWitaj Basiu :-)

basia1951Witaj Violu:)

viola64Witaj Basiu:)

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: admin


Owszem, jeżeli się nie przyłożysz, napiszesz błędnie, to tracisz czas. Lepiej sprawdzić to, co się pisze, przed zatwierdzeniem. Jeżeli żadna Twoja nazwa nie została wybrana (piszesz, że wcześniej się to nie zdarzało) to widocznie były nazwy lepsze. Nie widzę kto jaką nazwę dodał. Widocznie zdarzy się się, że czyjeś nazwy nie zostaną wybrane tego dnia. Nie należy się doszukiwać w tym zakresie żadnych złośliwości. Jeszcze raz napiszę: proszę uważać na literówki, stylistykę i poprawną pisownię.
Forum > Hyde Park > Temat: Nazwy do nowych tapet 31-12-2019 07:43

Hej. Tapety można opisywać dopóki nie zatwierdzę nazwy. Przy okazji wyjaśnię jak nazwa jest wybierana. W pierwszej kolejności są brane pod uwagę nazwy osoby, która dodała tapetę i wpisuje ją od razu przy dodawaniu. Omijam nazwy z błędami, literówkami, pisane z dużej litery rasy psów i nazwy kwiatów - lub odwrotnie nazwy własne miejsc z małej. Jest cała masa literówek np. zamiast piesek jest piasek  lub zamiast gwiazdkami jest gwizdkami. Są niedokończone słowa, błędy gramatyczne, stylistyczne. Źle wpisane marki samochodów, błędnie wpisane nazwy miast. Nie są sprawdzone nazwy miejsc i powielane błędy z tego co napisał w tagach użytkownik.  Praktycznie można pisać przez 24 godziny, dopóki wyświetla się możliwość wpisania nazwy. Zatwierdzam je wcześnie rano. Sporadycznie wybierane są wcześniej np. w święta czy Sylwestra. 
Forum > Hyde Park > Temat: Nazwy do nowych tapet 31-12-2019 07:34


Hej. Przy zgłaszanych adnotacjach przez użytkowników dotyczących dubli sprawdzam dokładnie obie tapety. Przy wyborze, która zostaje, decydujący wpływ ma przede wszystkim: ogólna jakość, jakość tapety do rozdzielczości (najlepsza jest 16:9 z zachowaniem rozmiarów 1920x1080, 2560x1440, 3840x2160), wygląd na pulpicie, zabarwienie, wykadrowanie, kontrast. W związku z tym bywa, że zostaje usunięta tapeta dodana wcześniej. Te same warunki obowiązują przy podmiankach. Zawsze zostanie najlepsza. Jeżeli tapety są takie same i wykazane są u mnie różnice = 0% (wszystkie różnice mam wyszczególnione w procentach) wtedy pozostaje tapeta dodana jako pierwsza. Nie ma możliwości przy dublach podmienienia tapety, ponieważ i tak zostanie dubel. Musimy ją zatem usunąć. Jeżeli zgłoszona zostanie tapeta jeszcze w poczekalni wtedy mam możliwość jej podmianki. Jak jest lepsza od już istniejącej w bazie, wtedy użytkownik dodający traci tapetę, ale zyskuje 10 pkt za wykorzystanie dodanej jako podmianki. Te warunki obowiązują od dawna i tylko zaostrzyliśmy wymogi. 


Przy okazji zaznaczę, że zgłaszanych dubli z tapet dodanych ostatnio jest bardzo mało. Natomiast sam usuwam codziennie (wczoraj 4 !) z poczekalni tapety, które nie zostały sprawdzone przed dodaniem. Automat wskazujący czy tapeta znajduje się już w bazie jest tylko narzędziem pomocniczym. Należy również sprawdzać tagami. 

Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Usunięte tapety. 10-09-2019 19:24

Dziękuję wszystkim za życzenia :)
Forum > Nowe pomysły > Temat: Urodziny Admina 27-07-2019 10:38

Hej. Proszę się sugerować pierwszą stroną tapet po wejściu do danej kategorii. Wskazana tapeta na pierwszym miejscu ukazuje morze, chmury i zachód słońca. Skrawek plaży w tym przypadku to za mało. Nie będzie zaliczona do plaż. Jeżeli widoczna jest cała plaża ze wskazanym przez autora miejscem, pośrodku gór i morza - to znajdzie się w tej kategorii, wyjątek - jest malutka i gubi się z obrazie. 


Kategorie wybieram jednostkowo do każdego obrazu i przydzielenie  nie zależy od wypisanych tagów przez użytkownika. Tak jak wybór tapet HQ, tak i kategorie są przydzielane wyłącznie przez Admina. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Top Kategorie 29-06-2019 19:44

Hej. W losowaniu komentarzy nic się nie zmieniło. Tu faktycznie wystąpił błąd we wskazaniu zwycięzcy. Powód - komentarz był napisany do mema. Nie wyświetla nam poprawnie tych obrazów. Wczoraj wygrał komentarz dodany przez Janeksa o godz. 13:14 i treści "Życzenia niech się spełniają z prędkością spadającej gwiazdy."    
    https://memy.tapeciarnia.pl/zyczenia-urodzinowe-dla-barbary    
Postaramy się naprawić ten problem. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Komentarz dnia. 27-06-2019 17:46

Nie ma problemu. Admin obchodzi swoje święto w każdy ostatni piątek lipca, czyli w tym roku będzie to 26.07. Przy okazji wszystkich pozdrawiam :)
Forum > Nowe pomysły > Temat: Urodziny Admina 13-05-2019 19:24


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
Kiedy nie marzysz czas stoi w miejscu. Oddaj swój głos...
"Wszystko może być całkiem inne. Nawet to, co nie możliwe. Czasem wystarczy uwierzyć."

Włącz

0.0194 sekundy, Godzina: 19:47:42, MEM:3457.3 KB