REKLAMA

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: adminHej. Przy zgłaszanych adnotacjach przez użytkowników dotyczących dubli sprawdzam dokładnie obie tapety. Przy wyborze, która zostaje, decydujący wpływ ma przede wszystkim: ogólna jakość, jakość tapety do rozdzielczości (najlepsza jest 16:9 z zachowaniem rozmiarów 1920x1080, 2560x1440, 3840x2160), wygląd na pulpicie, zabarwienie, wykadrowanie, kontrast. W związku z tym bywa, że zostaje usunięta tapeta dodana wcześniej. Te same warunki obowiązują przy podmiankach. Zawsze zostanie najlepsza. Jeżeli tapety są takie same i wykazane są u mnie różnice = 0% (wszystkie różnice mam wyszczególnione w procentach) wtedy pozostaje tapeta dodana jako pierwsza. Nie ma możliwości przy dublach podmienienia tapety, ponieważ i tak zostanie dubel. Musimy ją zatem usunąć. Jeżeli zgłoszona zostanie tapeta jeszcze w poczekalni wtedy mam możliwość jej podmianki. Jak jest lepsza od już istniejącej w bazie, wtedy użytkownik dodający traci tapetę, ale zyskuje 10 pkt za wykorzystanie dodanej jako podmianki. Te warunki obowiązują od dawna i tylko zaostrzyliśmy wymogi. 


Przy okazji zaznaczę, że zgłaszanych dubli z tapet dodanych ostatnio jest bardzo mało. Natomiast sam usuwam codziennie (wczoraj 4 !) z poczekalni tapety, które nie zostały sprawdzone przed dodaniem. Automat wskazujący czy tapeta znajduje się już w bazie jest tylko narzędziem pomocniczym. Należy również sprawdzać tagami. 

Forum > Zdjęcia pod lupą > Temat: Usunięte tapety. 10-09-2019 19:24

Dziękuję wszystkim za życzenia :)
Forum > Nowe pomysły > Temat: Urodziny Admina 27-07-2019 10:38

Hej. Proszę się sugerować pierwszą stroną tapet po wejściu do danej kategorii. Wskazana tapeta na pierwszym miejscu ukazuje morze, chmury i zachód słońca. Skrawek plaży w tym przypadku to za mało. Nie będzie zaliczona do plaż. Jeżeli widoczna jest cała plaża ze wskazanym przez autora miejscem, pośrodku gór i morza - to znajdzie się w tej kategorii, wyjątek - jest malutka i gubi się z obrazie. 


Kategorie wybieram jednostkowo do każdego obrazu i przydzielenie  nie zależy od wypisanych tagów przez użytkownika. Tak jak wybór tapet HQ, tak i kategorie są przydzielane wyłącznie przez Admina. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Top Kategorie 29-06-2019 19:44

Hej. W losowaniu komentarzy nic się nie zmieniło. Tu faktycznie wystąpił błąd we wskazaniu zwycięzcy. Powód - komentarz był napisany do mema. Nie wyświetla nam poprawnie tych obrazów. Wczoraj wygrał komentarz dodany przez Janeksa o godz. 13:14 i treści "Życzenia niech się spełniają z prędkością spadającej gwiazdy."    
    https://memy.tapeciarnia.pl/zyczenia-urodzinowe-dla-barbary    
Postaramy się naprawić ten problem. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Komentarz dnia. 27-06-2019 17:46

Nie ma problemu. Admin obchodzi swoje święto w każdy ostatni piątek lipca, czyli w tym roku będzie to 26.07. Przy okazji wszystkich pozdrawiam :)
Forum > Nowe pomysły > Temat: Urodziny Admina 13-05-2019 19:24

Hej. Niestety Petya, nie masz racji. W dniu kiedy dodana była do poczekalni, wybrałaś 3 inne tapety. Prymulę dodała (również jako jedną z 3) Aneta. Nie może być błędu, ponieważ żadna z Was nie posiadała bonusu i każda dodała po 3 tapety. Pozdrawiam. 
Forum > Błędy na stronie > Temat: Pytanie o dodaną tapetę 18-04-2019 14:48

Masz utrudnione ponieważ dałeś mi blokadę na pisanie do Ciebie.  


Od razu wyjaśnię, że to była Twoja reakcja na moje blokowanie uwag pisanych przez Ciebie do mnie dotyczących tapet, które wchodzą do bazy, a których sobie nie życzyłem.  Zresztą zgodnie z wytycznymi, że moja decyzja nie podlega dyskusjom, porównaniom i krytyce. Takich uwag pisałeś nieraz kilka w ciągu dnia. Blokada konta nie pomogła, więc zostałeś tej możliwości również pozbawiony. Napisałeś administrator a nie Admin. Moja rola jest nieco inna niż administratora. Tym kończę polemikę z Tobą. 
Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Quizy 17-12-2018 21:09


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
"Przyjaźń jest naprawdę doskonałym lekiem, gdyż smutek się leczy... życzliwym człowiekiem." Oddaj swój głos...
"Przyjaźń jest naprawdę doskonałym lekiem, gdyż smutek się leczy... życzliwym człowiekiem."

Włącz

0.0163 sekundy, Godzina: 05:58:57, MEM:3398.59 KB