REKLAMA
Ostatni wpis: 7 godzin temu

gosiaczek241282QUIZ - Tottenham Hotspur FC 3 : 0 RB Lipsk

kehanSpokojnej nocy:)Dobranoc:)

kehanGratulację dla wszystkich zwycięzców:)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: koffana402, gosiaczek241282 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Szpic miniaturowy, Szczeniak, Pies, Różowe, Kubki, Ciasteczko, Makaronik [LINK], dodana przez Antistar Gratulujemy!!

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: ann1


O, jak miło że zdradziłaś nam Iwonko swoje imię :) Nic się nie martw na początku każdy się tutaj gubi, ale z czasem wszystko ogarniesz. Jak coś to pytaj czy to na priv czy na sb, pomożemy :) Dziękuję i wzajemnie życzę Ci zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych :)
Forum > Przywitaj się > Temat: Witam :) 23-12-2019 18:00

Witaj Tajga :) Fajnie by było jakbyś zdradziła nam swoje imię, lepiej by było się zwracać po imieniu niż po nicku :)
Forum > Przywitaj się > Temat: Witam :) 22-12-2019 16:19

I do mnie dziś dotarła kartka wraz z życzeniami. Dziękuję i również Wszystkim Tapeciarzom i Administracji życzę: Świąt prawdziwie świątecznych, rodzinnych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia :)
Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Mikołajki 19-12-2019 17:18

Witaj Ewuś, samych miłych chwil spędzonych razem z nami Ci życzę :)
Forum > Przywitaj się > Temat: Ewuś Was wita 14-12-2019 17:15

Jacku, dokładnie o to mi chodziło. Ula, a jednak dużo daje własnie to jedno polubienie tapety dodanej przez samego siebie, ale nie chce mi się rozwijać bardziej tematu. Co do punktów to nie wszyscy są dla nich i o nie im chodzi. Co do oceny, proste wiele razy widziałam, że np. pod tapetą jest 9,92 i biorę tę tapetę do ulubionych i wtedy średnia wzrasta do 10 to znaczy, że ktoś przede mną dał tapecie mniej niż 10, a ją polubił inaczej średnia by nie wzrosła.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Program tapeciarnia - wasze spostrzezenia 23-11-2019 20:11

Hmm...jak widzę nie wszyscy zrozumieli o co mi chodzi. Na pewno nie o wyświetlenia, pobrania czy punkty. Chodzi o ranking w zakładce "Najbardziej lubiane tapety które zostały dodane dziś". 


Violu nie wiedziałam, że ten temat był już poruszony, być może mnie nie było w tym czasie lub go przeoczyłam. To może inaczej niech będzie zablokowane na dany dzień kiedy dodajemy, tak jak w tym dniu nie widzimy kto daną tapetę dodał. 
Co do głosów, to niestety Violu niektórzy dają najpierw ocenę 9 czy nawet 8 i dopiero zabierają do ulubionych, choć faktycznie była coś o tym mowa, że jak się zabiera do ulubionych to powinno być 10.



Urszulko, nie Ty jedna zauważyłaś, że po czasie tapety są usuwane z ulubionych przez niektórych userów. Ja też się z tym spotkałam i rozbawiło mnie to, bo po co zabierać, a po jakimś czasie usuwać.  


Dzięki wszystkim zainteresowanym za wypowiedzi, jak widać większość ma inne zdanie w tym temacie niż ja, szanuję to.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Program tapeciarnia - wasze spostrzezenia 22-11-2019 23:52

W temacie jest "co Wam przeszkadza", a więc mnie osobiście przeszkadza, że user który dodał tapetę zabiera ją do ulubionych. Po pierwsze nie rozumiem po co zabierać tapetę, którą dodałam, sam fakt dodania świadczy, że mi się podoba. Po drugie w ten sposób niektórzy podnoszą ją w rankingu najbardziej lubiane (myślę, że o to chodzi większości, którzy zabierają swoje tapety do ulubionych) i jest to niesprawiedliwe wobec tych którzy swoich tapet do ulubionych nie dodają. Czasem słabe tapety są wyżej niż te HQ tylko dlatego że ktoś swoim podwyższył miejsce. I żeby nie było nie szukam zwady, mam prawo do swojego zdania, które mam prawo wyrazić, a z którym nie wszyscy muszą się zgodzić.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Program tapeciarnia - wasze spostrzezenia 22-11-2019 12:49


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
Piękna jest zima, prawdziwie biała.

Włącz

0.0118 sekundy, Godzina: 05:43:00, MEM:3399.15 KB