"Nie wiadomo dlaczego, wszyscy mówią do kotów \”Ty\” choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
"Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło."
"Kiedy się śmiejesz, cały świat śmieje się z Tobą. Kiedy płaczesz, płaczesz sama..."
"Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią..."
"Chociażbym chodziła ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo jesteś ze mną.... ech, już Cię nie ma..."
"Płacz potrafi wzruszyć drugiego człowieka, lecz często z płaczącego czyni niewzruszonego."
"Pocieszając przyjaciela nie mów nic, bo słowami i tak nic nie zdziałasz. Dziel z nim smutek w ciszy. Swoją obecnością wyrażasz wszystko, co chciałbyś mu powiedzieć."
Ostatni wpis: ponad godzinę temu
Wygrałem w konkursie FotoLotto
Wygrałem w konkursie FotoLotto
Wygrałem w konkursie FotoLotto
Wygrałem w konkursie FotoLotto
Wygrałem w konkursie Tapeta dniaOstatni wpis: ponad godzinę temu
Dziękuję bardzo bardzo
Tapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Pociąg, Lokomotywa parowa, Stacja, Pole, Słoneczniki, Mgła [LINK], dodana przez basikp Gratulujemy!!
A ja zapytam tak ogólnie, bo chyba nie za bardzo trybię ... czemu to ma służyć, te sloty ? czy to ma zastąpić dodawanie tapet, czy usprawnić , czy co ?
basikp18 862 punktów
thean11 054 punktów
Ewa159 575 punktów
tebum277 674 punktów
majka14077 606 punktów
zobacz więcej...