Każdy chce żyć na szczycie góry, ale szczęście i rozwój dzieje się, gdy się na nią wspinasz, a nie wtedy, gdy już osiągnąłeś szczyt.
Jeśli siedzisz gdzieś w Himalajach i otacza cię cisza - to jest cisza Himalajów, ale nie twoja. Musisz znaleźć w sobie własne Himalaje.
Ze szczytu góry lepiej zobaczyć, jak nieistotne jest wszystko, co jest poniżej. Nasze zwycięstwa i nasze smutki nie są już tak ważne. To, co zyskaliśmy lub straciliśmy, leży poniżej. Z wysokości góry widzisz, jak rozległy jest świat i jak szerokie są horyzonty.
Góry są dobre. Kiedy tu jesteś, wszystko, co złe, pozostaje na dole i staje się to takie łatwe dla duszy.
Dla niektórych pokonywanie gór, małe zwycięstwo nad sobą, które na chwilę pozwala zapomnieć o rutynie życia. A dla fotografów to inspiracja. Piją ją wielkimi łykami rzadkiego powietrza i błękitnego nieba, starając się przynajmniej uchwycić moment życia na fotografii.
Chęć zdobycia szczytów sprawia, że człowiek staje się bardziej kompletny i wytrwały.
Nie szukaj szczęścia poza górami, poza dolinami, wspinaj się po górach - jest prawdziwy bajkowy świat.
Ostatni wpis: 5 minut temu
Moja tapeta została dodana [link]
Moja tapeta została dodana [link]
Moja tapeta została dodana [link]
Moja tapeta została dodana [link]
Moja tapeta została dodana [link]Ostatni wpis: ponad godzinę temu
Tapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Niebieskie, Kwiaty, Maki, Bratki [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!
[Automat] Awansowałem do rangi :)
Już za godzinę będzie wybierana najlepsza tapeta dnia, zdecyduj jaka tapeta jest najlepsza [LINK]
basikp32 102 punktów
thean27 546 punktów
Ewa1520 727 punktów
majka140717 558 punktów
Malgosia1615 277 punktów
zobacz więcej...