Opieraj się czasowi, nie żyj w przeszłości, ani przyszłości. Badź obecny teraz, w tym co robisz.
– Miłość jest jak sokół, który krąży nad twoimi piaskami. Dla niego jesteś najbujniejszą zielenią, z której zawsze powraca ze zdobyczą. On zna twoje skalne urwiska, twoje wydmy i twoje góry, a i ty jesteś dla niego najbardziej szczodra.
W Sandomierzu na pogórzu w samym środku ratusz tam. Na nim wieża. Po niej w chmury wzlata, furka orzeł, polski ptak.
Mama stale opowiadała mi o niebie. W dzień lubiła oglądać chmury, a w nocy gwiazdy. Zwłaszcza gwiazdy.
I tak się to skończyło! Śnieżyca wydawała się słabnąć. Postrzępione chmury odsłoniły gwiazdy. Odrobinę bliżej nieba.
Gwiazdy nigdy nie są na wyciągnięcie ręki. Są nieskończenie odległe, to oznacza ból, który człowiek odczuwa, spoglądając na nie w górę. To delikatne rwanie w głębi serca.
Zacznie noc czary swe, a księżyc starszy pan o twych kłopotach wie, zaradzić umie sam. Zbierze z chmur gwiezdny pył, to wcale nie jest żart! Gdy prosto w nosek dmuchnie ci, zadziała czar!
Ostatni wpis: ponad godzinę temu
Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Mój nowy komentarz do tapety [link]
Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)
Wygrałem w konkursie Top Tapety (wyswietlen)Ostatni wpis: ponad godzinę temu
Użytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!
Aha, ok, wszystko jasne
Tak zapomniałem napisać że MAX jest 12 aby nie tworzyła się sytuacja że po kilku dniach będzie po 100 na osobę
Krzycho, licznik do tapet się zepsuł . Czy u Was też tak jest ? Samych bonusów ma 14 , a mogę dodać tylko 12. Chyba , że jest limit 12 ?
ALDONA789
thean10 247 punktów
Ewa159 819 punktów
basikp9 207 punktów
viola647 690 punktów
majka14076 617 punktów
zobacz więcej...