"Kiedy życie jest piękne, bądź wdzięczny i raduj się. Kiedy życie jest przykre, bądź wdzięczny i wzrastaj". Shauna Niequist
Wiosno kochana pięknie przyodziana natury kolorami ,wabisz nas dźwiękami ,rożnymi barwami zachwycasz i umykasz szybkimi krokami by ustąpić miejsca kolejnej pani.
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha. - Johann Wolfgang Goethe
„Są dwa największe dary, które powinniśmy dać naszym dzieciom. Jednym z nich są korzenie, drugim skrzydła.”
Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. (Jan Paweł II)
"Kobieta przystrojona w suknie emanuje blaskiem. Piękna jest zaś wtedy, gdy ubiera się w codzienność dnia a blask nie gaśnie."
Ostatni wpis: 47 minut temu
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Dodałem zdjęcie do albumu [link]
Dodałem zdjęcie do albumu [link]
Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)Ostatni wpis: 47 minut temu
Użytkownicy basikp, ALDONA789 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!
fajne, już we wrześniu będziecie mogli robić takie filmiki ze zdjęcia.
https://es.pinterest.com/pin/975240494331223537/
U mnie odwrotnie
przednimi wchodzą, tyłem odpadają
basikp15 100 punktów
thean13 939 punktów
Ewa1513 785 punktów
viola6410 080 punktów
majka14079 592 punktów
zobacz więcej...