REKLAMA
Ostatni wpis: 5 godziny temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: IR - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Wschód słońca, Morze, Konar, Drzewa [LINK], dodana przez kochanyUrwis Gratulujemy!!

radoslawDobrej Nocy :)

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez tajga Gratulujemy!!

basia1951gratki Basiu:)))) i Sowo:)))

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: markoniczek


Ja też wiem skąd Basia dodaje te pięknotki, ale nie mam czasu wybierać  i sprawdzać czy już była dodana. Dodaję przeważnie z tych stron co dawniej  i które każdy zna. Coraz mniej ich wchodzi, ale nie poddaję się ;)  
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Link przy dodawaniu tapet 03-12-2021 07:39

Urwis taki zazdrosny jesteś? A cóż w tym złego, że ktoś wejdzie na stronę z której Ty czy inni dodają tapety? I tak dodawane są na jedną stronę, więc co za różnica, czy dodasz Ty, czy kto inny.  W każdym razie ja nie "podkradam" Ci tapet ;) 
Co do linków tez mam problem, dawniej tak jak Ty (i pewnie większość z nas) pobierałam wcześniej tapety i zachowywałam w folderze. Teraz zabiera to więcej czasu, ale w sumie jesteśmy tu po to aby się bawić :) Nie ścigać ;)  Pozdrawiam 
Forum > Program TapeciarniA > Temat: Link przy dodawaniu tapet 03-12-2021 06:49

Gdyby na świecie były tylko takie problemy... po prostu trzeba pracować nad sobą. Myśleć pozytywnie, nie zabierać głosu gdy nie masz nic do powiedzenia i cieszyć się, że żyjesz, że jesteś zdrowy/a. Nie obciążać mózgu pierdołami. 
Forum > Przywitaj się > Temat: Czego nie lubisz w sobie najbardziej? 24-11-2021 17:49

Ja książek nie czytam, ja je pochłaniam. To prawda, ze są coraz droższe, ale na dobrą książkę zawsze mnie stać. Nie umiem napisać która najbardziej mi się ostatnio podobała, bo podobają mi się wszystkie. Czytam 

Philippę Gregory

, Kate Quinn, 

Paullinę Simons

,  Iny Lorentz i wiele wiele innych. Nie lubię kryminałów i sf. Nie zagłębiam się też w "ciężkie" typu Stara baśń., ale lubię wracać do Trylogii. 
Forum > Hyde Park > Temat: Książki 26-10-2021 16:49

Danusiu piszesz wierszem...hm... nie sądzę aby byli tu wrogowie. A co się tyczy wpisów, niestety nie mam na to zwyczajnie czasu. Przepraszam... 
Forum > Hyde Park > Temat: "Pstryk" 16-10-2021 17:35

Dziękuję Tatiana. Może Jurek wyjaśni później  o co mu chodziło z tym... pstrykiem ;) 
Forum > Hyde Park > Temat: "Pstryk" 16-10-2021 17:32

Ja pytałam (i nadal pytam) co to jest ten pstryk. Naprawdę nie wiem... czy ktoś z wiedzących będzie tak miły i odpowie????
Forum > Hyde Park > Temat: "Pstryk" 16-10-2021 16:37


   |    Pokaż starsze wpisy


Nie ma piękniejszej i trudniejszej rzeczy niż móc komuś zaufać ...

Włącz

0.0133 sekundy, Godzina: 03:12:57, MEM:3404.15 KB