REKLAMA
Ostatni wpis: 4 godziny temu

valdi21QUIZ - Ogolona zebra pod paskami jest **TAJNE**

kehanGratuluję Maju pięknej tapety :)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: kehan - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Skały, Góry, Drzewa, Chmury, Sosny [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!

basia1951:))

Ostatnio dodane tematy na forum przez użytkownika: qlka76


Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: 1 Rocznica śmierci Julki - Pamietamy

Jeśli dobrze i dokładnie pamiętam to wczoraj minęła pierwsza rocznica śmierci naszej Julki. Pamiętamy i myślami jesteśmy z nią i jestem przekonany, że Ona wciąż jest z nami. Tak jak ja pamiętam tak z pewnością wielu z Was. Jestem o tym przekonany. Kto jeszcze pamięta Julkę i komu jej brak niech się wpisze na tym forum. Niech to będzie taka Rocznicowa Księga Pamiątkowa. 


03-12-2013 09:04, wejść: 2784, odpowiedzi: 19

Forum > Potrzebujesz pomocy? > Temat: zgłaszanie tapet do moderatora

Mam takie pytanie. jakie zasady obowiązują podczas zgłaszania tapet do moderatora? Dokładniej chodzi mi o taką sytuację. Wstawiam tapetę i dostaję opis:"brak nazwiska i imienia." Na zdjęciu jakaś tam modelka, której nie znam. Tapeta odrzucona. Kilka dni później widzę tapetę, która nie ma nazwiska i imienia bo pewnie ktoś nie znał. Zgłaszam do poprawki jako nowy opis, dodając nazwisko piosenkarki na zdjęciu bo ja je znam. Choć nie było to trudne bo na tapecie było napisane. Nie wiem tylko dlaczego mimo to nie zostało w opisie uwzględnione. Za moje zgłoszenie otrzymałem całe "0" punktów jako mało pomocne. O co chodzi? Czy to znaczy że opisy bardziej szczegółowe są tylko  czasami konieczne?


26-03-2013 08:44, wejść: 2114, odpowiedzi: 1

Forum > Potrzebujesz pomocy? > Temat: Poczekalnia dla tapet do pobrania.

Mam takie pytanie. Nie wiem na ile innym osobom jest to potrzebne oprócz mnie. Ja dość często korzystam z tapeciarni na komputerach innych niż mój domowy. Często widzę fajne tapety, które chciałbym pobrać. Teraz jest tak że mogę je dodać do ulubionych i później pobrać  w domu. Jednak nie jest to idealne rozwiązanie gdyż tapety w ulubionych są układane wg daty dodania do tapeciarni. Przeglądanie wszystkich ulubionych jest więc dość czasochłonne i nie zawsze człowiek pamięta czy daną pozycję już pobrał czy nie. Mam w ulubionych sporo tapet a na domowym komputerze ponad 4 tysiące. Przeglądanie wszystkiego nie jest więc takie proste. Pytanie więc brzmi: Czy dałoby się stworzyć coś takiego jak "poczekalnia dla tapet do pobrania"? Umieszczałbym tam tapetki a po przyjściu do domu pobrał na swój komputer. Pytanie nr. 2: Czy uważacie iż taka opcja poza mną jest komuś potrzebna? Czy ktoś z Was też ma taki problem i ewentualnie jak go rozwiązujecie? Być może z takiej poczekalni dałoby się również pobierać kilka tapet na raz bez potrzeby pobierania każdej z osobna tak jak teraz. 


14-03-2013 14:15, wejść: 2376, odpowiedzi: 3

Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Komentarze do tapet odrzuconych przez moderatora.

Moi drodzy. Mam wrażenie jak podejrzewam i wielu z Was, że komentarze do odrzucanych tapet często są nie na miejscu albo pisane w pośpiechu i nie przemyślane. Nie chcę tutaj dyskutować na temat "tapeta erotyczna", bo ten temat już był poruszany i jak wiemy różne są pojęcia na temat tego co jest a co nie erotyką. Jednakże otrzymałem ostatnio odpowiedź, która spowodowała że moja szczęka odbiła się od podłogi i ledwo trafiła na właściwe miejsce. Wstawiłem kilka tapet z kobietami (modelkami). Nie wszystkie były opisane nazwiskiem modelki bo po prostu ich nie znam. Okazało się, że w jednym przypadku powinienem znać nazwisko modelki gdyż otrzymałem odpowiedź : "tapeta odrzucona, brak imienia i nazwiska". Przepraszam, że nie znam z nazwiska tej pani. Dlaczego jednak jednych modelek mogę nie znać i opisać: " kobieta, blondynka itp" a inne znać muszę bo bez nazwiska nie przejdą? W takim przypadku gdy inny użytkownik zna nazwisko może zgłosić błędny opis. Nie wiem w czym problem? Druga sprawa. Dostaję opis: "wątpliwa jakość tapety" (czy coś w tym stylu). Wchodzę na "TOP TAPETY" i otwieram tapetę która w powiększeniu wygląda jak złożona z dużych niedopasowanych, niewyraźnych  kwadratów. Gdzie konsekwencja? (zgłosiłem ją jako słabej jakości)Napiszcie czy Wy również macie takie doświadczenia?
Pozdrawiam 


12-03-2013 14:58, wejść: 2575, odpowiedzi: 27

Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Zgłoś komentarz

Mam takie pytanie. Zdarza się czasami że ktoś umieszcza komentarz z wulgaryzmem lub obraźliwy. Czy w związku z tym można by dodać opcję "zgłoś komentarz" tak jak zgłaszamy tapety. Wiem że sprawdzacie komentarze ale nie wszystko da się wychwycić. 


30-11-2012 21:01, wejść: 2205, odpowiedzi: 7

Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Zmiana regulaminu konkursu z biletami.

Mam propozycję dotyczącą zmiany reguł w konkursie z biletami. Jakiś czas temu poruszyłem na forum temat nagradzania osób, które piszą fajne, ciekawe komentarze. Moim celem było nagradzanie najbardziej płodnych twórców, choć sam takiego talentu nie ma. Doceniam jednak innych. Teraz mamy konkurs z biletami dotyczący komentarz. Jednakże efekt jest taki że niektórzy piszą jak najwięcej, niekoniecznie mądrze. Ja wiem że nie wszystkie komentarze zostaną dopuszczone do konkursu ale zostaną w tapeciarni i będą szpecić obrazki. Teraz mamy wyścig, kto więcej a nie kto lepiej. Dlatego proponuję aby biletami nagradzać zwycięzców komentarzy tygodnia. To wpłynie na jakość komentarzy i faktycznie nagrodzimy najbardziej płodnych twórców. Co wy na to? 


30-11-2012 20:42, wejść: 2172, odpowiedzi: 5

Forum > Hyde Park > Temat: Dziwny użytkownik

Nie wiem czy ktoś z Was zauważył pewnego dziwnego użytkownika. Zwie się on: !Karolla007  Kilka razy już zauważyłem że dodaje tapety a gdy próbuję kliknąć tego użytkownika żeby zobaczyć jego profil, nie da się. Czy tylko u mnie tak jest? Nie da się tego użytkownika jednocześnie w ogóle wyszukać. O co chodzi.  


27-11-2012 16:53, wejść: 3114, odpowiedzi: 15   |    Pokaż starsze tematy


W jego skład wchodzi ok. 300 gatunków roślin oraz jeszcze więcej mieszańców. Wśród nich najbardziej znany jako roślina ozdobna jest mieczyk ogrodowy.

Włącz

0.0142 sekundy, Godzina: 04:04:26, MEM:3395.11 KB