REKLAMA
Ostatni wpis: 2 minut temu

radoslawHej Małgosiu :)

radoslawQUIZ - Moim ulubionym autorem jest **TAJNE**

radoslawMa 24 Lata , pierwsze dziecko urodzila mając 17 lat

majka1407interia to plotkara

radoslawWiesz co ja czytałem w Interii , że pewna dziewczyna z Rosji ma 22 dzieci i chcę dobić do setki potomstwa

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: valdi21 1.Pielgrzym - Paulo Coelho 

2.Mały Książę -  Antoine de Saint-Exupéry
Forum > Hyde Park > Temat: Książki Wczoraj (18:56)


Droga Urszulo, przytoczę urywek wiersza J. Tuwima :

Któż to jest ten mały pstryk?
Może świetlik? Może ognik?
Jak tam dostał się i skąd?

To nie ognik. To przewodnik.? / Jesteśmy tu aby , takim małym pstrykiem ożywić nasze kontakty, tu, w Tapeciarni, być przyjazdnymi Osobami , nie wrogami, przecież tworzymy fajną grupą, poznajemy dzięki temu świat pięknych tapet, swoje pasje i umiejętności w fotografowaniu, szukamy pomocy przy komputerze,  Jesteśmy razem Siłą.
Forum > Hyde Park > Temat: "Pstryk" 16-10-2021 16:54

Z tym "pstrykiem" tak już bywa, ale Jurku nie martw się, wiem , ze Jesteś jak i pozostali użytkownicy, cenię każdego , każdy miły gest jest mile widziany, chciałoby się wiele ale w mojej sytuacji nie za bardzo mogę, nawet siedzenie przed kompem męczy, ostatnio szwankuje zdrowie, oby ten czas skończył się, wrócimy do "normalności", zostawiam serdeczności dla wszystkich użytkowników, życzę zdrowia i powodzenia w Tapeciarni.
Forum > Hyde Park > Temat: "Pstryk" 16-10-2021 15:53

Bardzo ważny temat, jestem już po dwóch szczepieniach, teorie spiskowe mogą być, ale nie dla mnie, mam wybór, korzystam , tydzień temu miałam nietypowe objawy, a uniknąć spekulacji co mi jest, poddałam się testowi na Covid- 19- teraz jestem 100% pewna, że jestem zdrowa, wynik negatywny, a mam tylko objawy przeziębienia, jestem bezpieczna dla  otoczenia, dla najbliższych , moje zdrowie dla mnie jest najważniejsze, a co do  masek , niestety rząd nie zwolnił praktycznie nikogo z nie noszenia, w miejscach publicznym musisz mieć , korzystając  z obiektów zamkniętych ( restauracje, muzea, baseny, imprezy, jakieś wystawy ) musisz mieć maskę i okazać dokument szczepień, pytanie czy warto ryzykować swoim życiem , które ma się tylko jedno,  chyba nie, więc poruszam się bezpiecznie , dziękując za każdy dzień życia, tyle z mojej strony , drogi Jurku, jak wiesz , nie mieszkam w Polsce i Bogu dzięki, bo statystyki są bardziej  korzystne w ogólnym zestawieniu niż w Polsce, niektórzy są sami ofiarami swoich nieprzemyślanych decyzji, wszystkim życzę dużo zdrówka w tym niepewnym czasie.
Forum > Przywitaj się > Temat: Szczepienia przeciwko COVID-19 10-10-2021 07:31

1. Zdrowie.2. Rodzina.3. Miłość. 4. Przyjaźń. 5. Szczerość. 6. Zaufanie. 7. Pasje . 8. Pogoda ducha. 9. Ukochane miejsca. 10. Zrozumienie Siebie i Wszystkich , którzy mnie otaczają.
Forum > Przywitaj się > Temat: Co jest dla ciebie najważniejsze w życiu ? 26-08-2021 22:23

Moja lista ulubionych kwiatów jest taka :  Róże, Konwalie, Piwonie, Lilie, Frezje, Bez, Stokrotki, Tulipany, Słoneczniki, Pelargonie,
Forum > Hyde Park > Temat: 10-tka Twoich ulubionych kwiatów :) 23-08-2021 16:43

Pytanie - a kiedy nasz Admin ma urlop ? czy jest po urlopie ? dziś jego święto, okażmy mu życzliwość, swoją kulturę,  życzmy powodzenia w pracy i sukcesu.( może udanego także urlopu).
Forum > Przywitaj się > Temat: Witam po urlopie. 30-07-2021 19:20


   |    Pokaż starsze wpisy


Każdy może w życiu stanąć na rozdrożu... Oddaj swój głos...
Bez Ciebie jesień dogoni mnie, bez Ciebie marzeń oduczę się, bez Ciebie pasjans nie wyjdzie mi w pochmurne dni. Bez Ciebie zmartwi mnie byle co, bez Ciebie nic nie będzie mi szło, bez Ciebie na zawsze schowam się na serca dnie.

Włącz

0.0229 sekundy, Godzina: 17:14:30, MEM:3421.02 KB