Ostatni wpis: 12 minut temu

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

sikorka05 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie FotoLotto

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Kwiat Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 7 godzin temu

Ewa15Dobrej i spokojnej nocy :)

Ewa15Bardzo dziękuję :) Gratuluję pozostałym zwycięzcom w dzisiejszych konkursach :)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: majka1407, Kwiat, tebum27, kochanyUrwis - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Stany Zjednoczone, Wyoming, Park Narodowy Grand Teton, Jesień, Góry, Pożółkłe, Drzewa, Pastwisko, Konie [LINK], dodana przez Ewa15 Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez valdi21 Gratulujemy!!

Serce, Kwiaty, Rybki, Walentynka

Serce, Kwiaty, Rybki, Walentynka
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieOkolicznościoweWalentynki
Kategorie
Choć się bałem,choć płakałem.Dziś się na odwagę zdałem.I powiedzieć Ci to muszę,bo inaczej się uduszę.Kocham,kocham,tylko Ciebie,nie żadne chmurki na niebie.
Komentarz dodał: MARKO
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar1004 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety08-02-2013 12:59




jolarsjolars
"Twoje oczy są w Tobie obrazy malowane ...i pastelą krzyczą n...ne kolory żywe jak ogniki pa...mi malują od środka dusza rozjaśnion...ie ...a na zewnątrz życie szare toczy się pełznie niezdarnie znudzone i oczy bolą nieb...lone chcą patrzeć jak w sen Twoje oczy rozmarzone"
06-03-2016 08:54
Odpowiedz
MARKOMARKO
Choć się bałem,choć płakałem.Dziś się na odwagę zdałem.I powiedzieć Ci to muszę,bo inaczej się uduszę.Kocham,kocham,tylko Ciebie,nie żadne chmurki na niebie.
14-02-2013 08:18
Odpowiedz
dawosekdawosek
Dzień świętego walentego To dzień dobry dla każdego W tym dniu wszyscy to wyznają że chcą kochać i kochają../net/
13-02-2013 15:53
Odpowiedz

Tylko jedna mała pozytywna myśl rano może zmienić cały Twój dzień. — Dalajlama

Włącz

0.0059 sekundy, Godzina: 05:11:43, MEM:662.05 KB