Ostatni wpis: 15 minut temu

valdi21 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ALDONA789 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ewa15 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ostatni wpis: 25 minut temu

adminUżytkownicy ALDONA789, valdi21 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

GraGorekFajna ciekawostka Radek :)

radoslawBajka Smerfy ma 45 lat w 2026 a jeśli chodzi o Papa Smerf to ma 542 lata a same smerfy mają po 100 lat ot taka ciekawostka

adminUżytkownicy nexsummer, osdset, magdammh wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Wysepki z palmami na morzu i góry w oddali w tropikach, dodana przez majka1407 Gratulujemy!

Kwiaty eustomy obok filiżanki z kawą

Kawa, Kartka, Napis, Dzień dobry, Kwiaty, Eustoma, Pamiętnik, Deski
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneKompozycjeProduktyKawy
Kategorie
Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz. Bo możesz nie zdążyć.
Komentarz dodał: ALDONA789
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar1.22 MB


Tagi: Kawa, Kartka, Napis, Dzień dobry, Kwiaty, Eustoma, Pamiętnik, Deski
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety09-11-2017 07:01




imlynarskaimlynarska
Każdy poranek jest szansą na zatrzaśnięcie drzwi przeszłości i zaczęcie wszystkiego od nowa. Każde "Dzień dobry!" jest powitaniem nadziei na to, że może być już tylko lepiej po filiżance doświadczeń, czyniących nas mądrzejszymi.
08-02-2022 09:15
Odpowiedz
valdi21valdi21
Pamięć jest zapisana w pamiętniku ,a pamiętnikiem jest serce ..
27-05-2020 07:32
Odpowiedz
janeksjaneks
...w świetle latarni... Ja z panią chętnie i na kawę a może jeszcze na coś więcej ja panią dzisiaj w obraz wstawię i gotów jestem złamać serce pięknem chcę cieszyć się do woli na już natychmiast i na przebacz czy pani chociaż mi pozwoli darować sobie gwiazdkę z nieba w siódmym obudzić się nad ranem i jedną chwilę w ósmym spędzić chyba się w pani zakochałem ach jak mnie pani dzisiaj kręci znów świat oszalał - nie - przystanął światło latarni i nic więcej dla mnie jest pani niczym anioł nocą jesteście najpiękniejsze... /sam53/
10-11-2017 07:08
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz. Bo możesz nie zdążyć.
09-11-2017 18:42
Odpowiedz
valdi21valdi21
Budzą się w nas uczu­cia,które mówią sa­me za siebie, i drze­mią ta­kie,którym nie poz­wa­lamy dojść do słowa.
09-11-2017 18:01
Odpowiedz

"Idąc z tłumem czujesz się pewnie. Idąc sam dowiesz się, ile jesteś wart." Oddaj swój głos...
„Jest dziwne pocieszenie w świadomości, że bez względu na to, co się stanie dzisiaj, słońce wzejdzie jutro.”

Włącz

0.0085 sekundy, Godzina: 21:25:33, MEM:755.8 KB