Ostatni wpis: 4 godziny temu

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

valdi21 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basia1951 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ostatni wpis: 4 godziny temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Betonowe, Filary, Porośnięty, Łuk, Rośliny, AI [LINK], dodana przez kochanyUrwis Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy valdi21, basia1951, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy kochanyUrwis, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Uśmiechnięty słoń w wodzie obok ptaków, dodana przez basikp Gratulujemy!

Noc, Oświetlony, Pałacyk, Staw, Spadające, Gwiazdy

Kategorie:

Miejsca»Budowle»Pałace

Noc, Oświetlony, Pałacyk, Staw, Spadające, Gwiazdy
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowlePałace
Kategorie
Ile gwiazd by nie spadło, żadne życzenie się nie spełni , jeśli nie zrobisz czegokolwiek w tym kierunku ...
Komentarz dodał: AniolMilosci
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1440

Format5:4

Rozmiar372 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety02-03-2013 18:39




kehankehan
Kiedy widzisz spadającą gwiazdę, myślisz nad życzeniem. Skoro zobaczyłeś spadającą gwiazdę, znaczy, że patrzysz w niebo. Jeśli patrzysz w niebo, to znaczy, że jeszcze w coś wierzysz. Bob Marley
11-04-2021 19:07
Odpowiedz
AniolMilosciAniolMilosci
Ile gwiazd by nie spadło, żadne życzenie się nie spełni , jeśli nie zrobisz czegokolwiek w tym kierunku ...
07-08-2015 18:15
Odpowiedz
FunemankaFunemanka
To raczej nie są spadające gwiazdy, tylko efekt powstały wskutek obrotu kuli ziemskiej, to są 'zwykłe' gwiazdy :).
11-11-2014 20:49
Odpowiedz

„Największą mądrością jest wiedzieć, co jest dla nas najważniejsze.” – Socrates

Włącz

0.006 sekundy, Godzina: 02:26:38, MEM:741.76 KB