Ostatni wpis: 52 minut temu

GraGorek Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ewa15 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

thean Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Plaża, Butelka, Statek

Plaża, Butelka, Statek
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyPlażeInneRafandynki
Kategorie
Wspom­nienia są jak sta­tek w szkla­nej butelce,w żaden sposób go stamtąd nie wy­ciągniesz, a roz­bi­jając bu­telkę tra­cisz wszystko.
Komentarz dodał: zielonooka34
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar309 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety30-05-2013 21:26




janeksjaneks
Sam nabrałem ochoty, by napisać list, włożyć go do butelki i rzucić w morze. Odpowiedź może przyjdzie po jakiś 20 latach, a może już wtedy kiedy mnie tutaj na tym świecie nie będzie.
13-03-2014 16:06
Odpowiedz
zielonooka34zielonooka34
Wspom­nienia są jak sta­tek w szkla­nej butelce,w żaden sposób go stamtąd nie wy­ciągniesz, a roz­bi­jając bu­telkę tra­cisz wszystko.
19-09-2013 19:06
Odpowiedz
alfa-betaalfa-beta
Stosowniejszy w butelce nad morzem byłby jakiś tajemniczy list. A okręcik w butelce można sobie kupić w sklepie z pamiątkami.
31-05-2013 23:36
Odpowiedz

"W życiu nie można w miejscu tkwić, wciąż trzeba naprzód iść." Oddaj swój głos...
„Jeśli czujesz, że tracisz wszystko, pamiętaj, że drzewa co roku tracą liście, a mimo to nadal stoją wysoko i czekają na lepsze dni”

Włącz

0.0072 sekundy, Godzina: 17:06:30, MEM:799.13 KB