Darmowe Tapety na Telefon!
Tysiace najlpiękniejszych tapet na telefon!
Pobierz DARMOWĄ aplikację!
Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 36 minut temu

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

valdi21 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

matulenka3 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 36 minut temu

adminUżytkownicy Ewa15, valdi21, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

valdi21Masz poziom zbyt wygórowany o sobie i w ten sposób ubliżasz, o mój się nie bój, jestem jaka jest, nie unikam krytyki i przyznaję się do błędów kontroluję co piszę, ty nie, ale mimo tego napiszę, jutro będzie lepszy dzień, dla ciebie, dla mnie, może będzie zaliczona tapeta ? Zostawiam uśmiech na miłe popołudnia.

Ewa15Nie zniżę się do Twojego poziomu i nic nie napiszę.

valdi21Napiszę wprost, nie oceniam ciebie fałszywie, tylko na podstawie tego co napisałaś, nie lubisz krytyki i oceny, kwestia podejścia do ludzi , twoich wypowiedzi świadczy o Tobie, urażona , chora ambicja, lubisz wytykać ludziom co robią , nie po twojej myśli, kończę z Tobą ten niemiły temat, z góry przepraszam, że wtrąciłam swoje 5 groszy w tę dyskusję, a komentarze będą dodawać,tapety, a tyle ile pozwoli mi czas - tak na marginesie też mnie nie znasz, więc zostaw sobie te 5 groszy dla Siebie. Powodzenia w Skromności.

Ewa15Nie życzę sobie żebyś mnie fałszywie oceniała, nie znając mnie osobiście. Wyciągasz błędne wnioski na podstawie krótkiej informacji, którą dodałam odnośnie moich tapet. Nie jestem niezadowolona czy sfrustrowana z powodu odrzuconych tapet. To nie fair. Nie byłabyś sobą, gdybyś nie dodała 5 groszy od siebie odnośnie mojej skromnej osoby. Zajmij się swoimi sprawami, kontunuuj pisanie komentarzy, a mnie proszę zostawić w spokoju.

Piwonia

Kategorie:

Przyroda»Kwiaty»Piwonia

Piwonia
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkiePrzyrodaKwiatyPiwonia
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1988x1318

Format5:4

Rozmiar479 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety22-05-2014 13:04




Frezja15Frezja15
Pa­miętaj także o tym, że kochałam, i że to miłość ska­zała mnie na śmierć. Halina Poświatowska
13-09-2018 22:46
Odpowiedz
radoslawradoslaw
Już niedługo się zo­baczy­my. Nig­dy jed­nak nie po­myślałabym, że nasze pier­wsze spot­ka­nie odbędzie się w ta­kich oko­licznościach. Już niedługo stanę nad Twoim gro­bem i kładąc na nim pi­wonię - bo wiem, że to twój ulu­biony kwiatek - uśmie­chnę się do Ciebie, a Ty do mnie z nieba. Jes­tem go­towa uciec z do­mu i prze­jechać ty­siąc ki­lometrów dla te­go jed­ne­go, naj­cenniej­sze­go skur­czu mięśni twarzy
13-02-2016 19:59
Odpowiedz

Każdy potrzebuje czasami wypocząć. Oddaj swój głos...
Lepszy mały jeden czyn, niż tysiące planów.

Włącz

0.0118 sekundy, Godzina: 21:35:53, MEM:964.01 KB