Ostatni wpis: 1 godzinę temu

koffana402 Wygrałem w konkursie FotoLotto

ewaO5 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Kwiat Wygrałem w konkursie FotoLotto

majka1407 Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: ALDONA789, GraGorek, basikp, majka1407, Kwiat, ewaO5, koffana402 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Chabry, Kłosy, Niebieskie, Kwiaty, Zboże, Grafika AI [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Kościół, Wnętrze, Ołtarz, Zdobienia

Kościół, Wnętrze, Ołtarz, Zdobienia
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowleKościoły
Kategorie
Boże którego nie widzę a kiedyś zobaczę przychodzę bezrobotny przystaję w ogonku i proszę Cię o miłość jak o ciężką pracę.../ ks.Jan Twardowski
Komentarz dodał: markoniczek
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1440

Format5:4

Rozmiar678 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety17-11-2014 12:00




markoniczekmarkoniczek
Boże którego nie widzę a kiedyś zobaczę przychodzę bezrobotny przystaję w ogonku i proszę Cię o miłość jak o ciężką pracę.../ ks.Jan Twardowski
13-04-2016 14:08
Odpowiedz
janeksjaneks
Ksiądz ja­koś apa­tycznie mówił ka­zanie z cze­go naj­wy­raźniej było słychać, kto dał pieniądze na msze za zmarłego krew­ne­go. Większość uda­wało zain­te­reso­wanie, jed­nak na ko­niec mszy, już na zewnątrz było słychać: "Ale dzi­siaj długo nas trzy­mał."
25-01-2015 09:52
Odpowiedz

Czasem wystarczy uśmiech, dobre słowo, by przywrócić komuś nadzieję". - Papież Franciszek Oddaj swój głos...
Szczeniaczki. Na ich widok każdy się uśmiecha. I słusznie.

Włącz

0.0055 sekundy, Godzina: 23:42:36, MEM:750.51 KB