Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 6 godzin temu

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Malgosia16 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ostatni wpis: 6 godzin temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Zima, Zachód słońca, Las, Zaśnieżona, Droga, Ośnieżone, Drzewa [LINK], dodana przez kochanyUrwis Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy kochanyUrwis, basikp, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy GraGorek, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

Kobieta, Biała, Haftowana, Bluzka, Łąka

Kategorie:

Ludzie»Kobiety

Kobieta, Biała, Haftowana, Bluzka, Łąka
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobiety
Kategorie
Życie jest tak dobre, jak dobrym pozwalasz mu być.-Charles Bukowski
Komentarz dodał: gosiaczek241282
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar377 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety02-12-2014 19:43




jurek84jurek84
"To nie dobrobyt czyni nas szczęśliwymi lecz dobroć i sposób widzenia własnego życia bo jedno i drugie zawsze zależy od nas samych."
23-05-2020 18:18
Odpowiedz
gosiaczek241282gosiaczek241282
Życie jest tak dobre, jak dobrym pozwalasz mu być.-Charles Bukowski
22-02-2019 10:10
Odpowiedz
jurata1jurata1
Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzone nam z zło.
11-03-2018 09:48
Odpowiedz
edidanedidan
"Życie jest piękne, więc mu nie daj obok przejść. Życie jest piękne, nawet jeśli czasem źle. Tam gdzie piołun jest miód, gdzie światło jest i ciemność. A kto czeka na cud przegapi swe niebo".
09-12-2014 14:27
Odpowiedz

"Każdy z nas posiada rozdział, którego nie chce przeczytać nikomu... a czasem nawet nie chce pamiętać o jego istnieniu."

Włącz

0.0309 sekundy, Godzina: 04:33:41, MEM:2181.98 KB