Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 4 godziny temu

ALDONA789 Wygrałem w konkursie FotoLotto

thean Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

dorot62 Mój nowy komentarz do tapety [link]

radoslaw Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

DjMixSG Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 4 godziny temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: ALDONA789 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Słońce, Różowe, Pomarańczowe, Kwiaty, Grafika [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy DjMixSG, radoslaw wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

Kobieta, Wianek, Bukiet, Polnych, Kwiatów, Łąka

Kategorie:

Ludzie»Kobiety

Kobieta, Wianek, Bukiet, Polnych, Kwiatów, Łąka
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobiety
Kategorie
"Zerwała dziewczyna nad ranem kwiatuszek.Potem drugi i trzeci,uplotła wianuszek.Kolorowy wianek na głowę włożyła,z piosenką na ustach boso zatańczyła"
Komentarz dodał: AniolMilosci
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1080

Format5:4

Rozmiar347 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety07-09-2015 10:00
Autor: Alexander Drukar




janeksjaneks
Kocham ,kochać cię nad życie. I wieczorem i o świcie. O poranku na przystanku. Także z kwiatów pięknym wianku. Kocham się na ciebie patrzeć w kinie czy, w teatrze ,w łóżku ,w sklepie, na ulicy w dżinsach szortach i w spódnicy. Jesteś całym moim światem. Więc mnie mocno kochaj zatem. Bo nie znajdziesz już wariata. Który tak za tobą lata.
02-01-2019 06:10
Odpowiedz
AniolMilosciAniolMilosci
"Zerwała dziewczyna nad ranem kwiatuszek.Potem drugi i trzeci,uplotła wianuszek.Kolorowy wianek na głowę włożyła,z piosenką na ustach boso zatańczyła"
29-02-2016 10:38
Odpowiedz
liluleklilulek
Uśmiech bywa aktem męstwa, smutek to słabość i postawa zbyt wygodna. Być radosnym i dobrym, kiedy świat jest smutny i zły, to mi dopiero odwaga. Małgorzata Musierowicz
17-02-2016 07:50
Odpowiedz
edidanedidan
Mężczyźni wolą ko­biety ład­ne niż mądre, po­nieważ łat­wiej im przychodzi pat­rze­nie niż myślenie.
18-09-2015 08:53
Odpowiedz
edidanedidan
W każdej ko­biecie jest ty­le piękna, ile stać po­win­no mężczyznę, by zaw­sze pot­ra­fił to w niej odkrywać.
12-09-2015 08:42
Odpowiedz
carpediemcarpediem
"Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie." - Paulo Coelho
08-09-2015 21:50
Odpowiedz

życie jest piękne jak ten słodziak

Włącz

0.0448 sekundy, Godzina: 02:16:16, MEM:2186.7 KB