Ostatni wpis: 21 minut temu

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

radoslaw Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

valdi21 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

kochanyUrwis Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 19 minut temu

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

radoslawDziękuję

adminUżytkownicy radoslaw, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

basia1951Witam Wszystkich:) dobry wieczór:))

Las, Drzewa, Droga, Ścieżka, Zieleń, HDR

Las, Drzewa, Droga, Ścieżka, Zieleń, HDR
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyLasyGrafika komputerowaEfekty i filtryHDR
Kategorie
Nie należę do ludzi cierpiących na depresję, ale według mnie najlepszym antydepresantem są lasy, a nie pigułki.
Komentarz dodał: Gpolik
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość3000x1685

Format5:4

Rozmiar3.04 MB


Tapetę stworzył:
Data dodania tapety28-05-2016 08:51




janeksjaneks
Czasem droga, którą podążamy wydaje się nam pełna świeżej i soczystej zieleni, podczas gdy w rzeczywistości wysadzona jest plastikowymi atrapami natury, a jeśli jakiś klucz, mimo usilnych starań, wciąż nie otwiera drzwi pod którymi stoimy, oznacza to tylko jedno - nie są to nasze drzwi. - A.J.
29-09-2018 11:13
Odpowiedz
janeksjaneks
Życie to ogromny las - w którym każdy ma swoją ścieżkę . . . Jeśli chcesz wejść na czyjąś drogę - to pamiętaj ,że możesz już nigdy nie odnaleźć własnej . . . !!!
03-07-2016 09:48
Odpowiedz
GpolikGpolik
Nie należę do ludzi cierpiących na depresję, ale według mnie najlepszym antydepresantem są lasy, a nie pigułki.
30-05-2016 02:44
Odpowiedz
GalenaGalena
Czyżby na końcu tej dróżki jakieś jeziorko tam było? :)
28-05-2016 09:30
Odpowiedz
Malgosia16Malgosia16
Nie, tam jest tylko mały plac :)
28-05-2016 09:33
GalenaGalena
No to mała pomyłka :)
28-05-2016 09:34

„Nigdy nie bądź więźniem swojej przeszłości, to była tylko lekcja, nie wyrok dożywocia”. Oddaj swój głos...
"Zamykaj każdy zły dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłaś, co mogłaś. Palnęłaś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości."

Włącz

0.0073 sekundy, Godzina: 22:21:34, MEM:766.76 KB