Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 26 minut temu

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

thean Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

Kwiat Wygrałem w konkursie FotoLotto

valdi21 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 23 minut temu

Ewa15Dziękuję bardzo :)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: koffana402, ALDONA789, valdi21, Kwiat, basikp, thean, tebum27 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Zima, Zachód słońca, Chmury, Ośnieżone, Drzewa, Pole, Śnieg [LINK], dodana przez Ewa15 Gratulujemy!!

majka1407to dopiero pech

radoslawNo bo już wykorzystane mam

Grecja, Santorini, Wyspa, Kurort

Grecja, Santorini, Wyspa, Kurort
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaKontynenty-PaństwaGrecjaSantorini
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1213

Format5:4

Rozmiar1.03 MB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety18-06-2016 11:54




janeksjaneks
Vittorio Sereni* Włoch w Grecji Pierwszy wieczór ateński, rozległe pożegnanie konwojów które definiują przed twoimi znużonymi szatami w długim półmroku. Jak żałobę odrzuciłem lato na zakręcie i morzem i pustynią jest przyszłość bez pór roku. Europo Europo która patrzysz na mnie kiedy schodzę bezbronny i pogrążony w wątłym micie wśród zastępów bestii, jestem twoim synem w ucieczce który nie zna wroga prócz własnego smutku czy może wskrzeszonej łagodności jezior i listowia za ucichłymi krokami, moje szaty to pył i słońce, idę się przekląć, pogrążyć na lata.
05-04-2018 09:49
Odpowiedz

"Wszystkie drogi prowadzą do DOMU....nawet te najbardziej zasypane." Oddaj swój głos...
"Spośród wszel­kich trud­ności, które spo­tyka­ją człowieka w życiu, nic nie sta­nowi gor­szej ka­ry niż zwykłe czekanie."

Włącz

0.0085 sekundy, Godzina: 22:57:12, MEM:913.61 KB