Tapety na pulpit


Ostatni wpis: 3 minut temu

Rossomak Dodałem zdjęcie do albumu [link]

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

gosiaczek241282 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika nexsummer [link]

Pita Ten, sen, dzieci, kotek

REKLAMA
Pita Ten, sen, dzieci, kotek
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieManga Anime Pita Ten
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1024x768

Format5:4

Rozmiar170 KB


+0
Jeszcze nikt nie dodał tapety do ulubionych.
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety26-07-2009 17:41
janeksjaneks
A jednak rodzicielstwo jest, najpiękniejszym życiowym doświadcze... Życiorysy moich starszych koleżanek, ciotek tkane są z różnych opowieści. Dzieci dzielą się, na te „dobre” co wpadają na niedzielne obiady, dzwonią, troszczą się, przynoszą dumę. I na te, które idą swoją drogą, znikają, żyją zupełnie inaczej, niż byśmy sobie wymarzyli.
28-01-2020 14:30
Odpowiedz
janeksjaneks
Cokolwiek się zadzieje, z naszymi dziećmi kiedyś – to czego nas nauczyły ,zostanie na zawsze. A czego uczą? To subiektywna lista, choć doświadczenia matek ,pewnie w większości są podobnie.
28-01-2020 14:29
Odpowiedz
janeksjaneks
Dziecko może, nauczyć nas. Że trzeba, walczyć o coś ,(o kogoś). Walka może się już zacząć, zanim zostaniesz matką. Bo starasz się, o ciążę. Robisz setki rzeczy, biegasz po lekarzach, szprycujesz się hormonami, uprawiasz seks na zawołanie, bo podporządkowujesz marzeniom, o macierzyństwie życie. Potem uczysz się, że walka to twoje ,drugie imię. Swój spokój, bezpieczeństwo, komfort nawet byś odpuściła, komfort swojego dziecka? Nigdy. Walczysz o dobrą opiekę w szpitalu, o lekarzy, o alimenty. Cokolwiek. I nigdy wcześniej nawet nie podejrzewałaś, się o taką moc i siłę.
28-01-2020 14:28
Odpowiedz
janeksjaneks
Bez pokory ,ani rusz. Bo nie wszystko możesz kontrolować, nie na wszystko masz wpływ. Choćby marzyłaś, na przykład, że dasz dziecku to czego nie dali ci rodzice, a potem partner cię porzuca, znika i widzisz, że musisz się pogodzić z tym, że nie będzie, jak sobie wymarzyłaś.
28-01-2020 14:26
Odpowiedz
janeksjaneks
Niewiarygodne doświadczenie. To nieprawda, że ludzi da się ulepić i dopasować do wyobrażeń. Oni są jacyś. Od urodzenia. Widzisz to najmocniej, obserwując swoje dzieci. Ten sam dom, wychowanie, a oni zupełnie inny. Ale jak to? .
28-01-2020 14:25
Odpowiedz
janeksjaneks
Milion razy poprosisz, żeby dziecko posprzątało zabawki, nałożyło skarpetki, zjadło zupkę. Będziesz jak, zdarta płyta. O Boże, nie spodziewałabyś się ,tego po sobie. W innym wypadku byś kogoś ,posiekała na kawałki, zjadła i wypluła. Teraz przemieniasz się ,w oazę dobra,( prawie oazę) i spokoju.
28-01-2020 14:24
Odpowiedz

„Życie jest krótkie, a człowiek kłóci się o bzdety. Dziś myślę: „Po co?”. Trzeba było mówić więcej dobrych słów. Zostaje żal do siebie i czasu.” - Franciszek Pieczka Oddaj swój głos...
Twarz bez piegów, to jak niebo bez gwiazd.

Włącz

0.0304 sekundy, Godzina: 08:52:21, MEM:3845 KB