Tapety na pulpit


Ostatni wpis: 6 minut temu

Bluszcz8888 Mój nowy komentarz do tapety [link]

janeks Mój nowy komentarz do tapety [link]

gosiaczek241282 Mój nowy komentarz do tapety [link]

thean Dodałem zdjęcie do albumu [link]

IR Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Loveless, serce, ludzie

REKLAMA
Loveless, serce, ludzie
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieManga Anime Loveless
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1024x768

Format4:3

Rozmiar138 KB


+0
Jeszcze nikt nie dodał tapety do ulubionych.
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety23-09-2009 15:02
janeksjaneks
Niech zawsze przy Tobie ktoś się znajduje, kto swoim istnieniem w sercu radość maluje. Nie pozwala by smutek, wszedł do serca Twego, wystarczy, że masz przyjaciela choć jednego. Co potrafi sprawić, że uśmiechasz się i jest przy Tobie nawet, gdy Ci źle. Przytuli gdy potrzeba, rozmową zabawi i ciepło swego serca w Twoim sercu zostawi.
29-09-2017 09:51
Odpowiedz
janeksjaneks
...KRAJOBRAZ... Dłonie są krajobrazem Serca A oczy zwierciadłem Duszy Podając komuś swoją dłoń... Otwierasz przed nim swe Serce Niech każdy dzień... Będzie dla Ciebie Powieścią... Której autorem Jesteś Właśnie Ty... Niechaj będzie zawsze Najcudowniejszy... Niech swym blaskiem... Rozjaśnia pochmurne Niebo Odnajdź w sobie Miłość Która jest Twoją Potęgą To ona sprawia... Że każdy z nas Jest Wyjątkowy...
29-09-2017 09:49
Odpowiedz
janeksjaneks
DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia samotne serca uczepione cichego westchnięcia do wynajęcia niechciane cierpienia pokornie czekające ukojenia małe radości do wynajęcia gdy od podaży niższy popyt bo uparcie szuka się większych do wynajęcia opustoszałe miejsca po odeszłych do wypełnienia bolesna nieobecność do wynajęcia głów pustostany nie obarczone myślami złych czy dobrych intencji szare komórki - do wynajęcia!!! do wynajęcia wszystkie rany bolące i tylko ciągły brak wynajmujących
29-09-2017 09:47
Odpowiedz
janeksjaneks
Trzeba słuchać prawd od wieków głoszonych przez mędrców i tej cichutkiej melodii ,co gra w naszym sercu. Trzeba szukać przyjaciół i szczęścia , sił i wytrwałości tego wszystkiego , co daje nam tyle radości. Trzeba próbować życia i ze swym losem się zmierzyć, by nie żałować ,że czegoś nie udało się przeżyć. Trzeba marzyć, bo marzenia są miłe i tak cudowne , bo dzięki nim życie jest wspaniałe i fascynujące. Trzeba kochać, ponieważ tylko miłość w życiu liczy się, więc kochajmy z całego serca, ile starczy sił. Trzeba żyć jak potrafimy najlepiej , bo życie jest chwilą i niczym więcej... ... czy Ty to wiesz?
14-09-2017 09:15
Odpowiedz
janeksjaneks
Powołanie od Boga Autor: Damian Zalewski W sercu czuję,że otrzymałem powołanie od Boga,do czynienia na ziemi wyłącznie dobra.W sercu też czuję,że Boga bardzo potrzebuję. Z niebios dotarła do nie energia,która powoduje,że jestem tu na ziemi potrzebny do czynienia wyłącznie dobra. Czuję że mam pomagać ludziom,i czuję,że mam sprowadzać ludzi ze złej ścieżki,tylko na tą dobrą,tak jak uczynił to Jezus,umierając za nas na krzyżu. Po to by potęga ludzka mogła nawiązać do tego etapu co Bóg,upodobając się do jego autorytetu.
14-05-2017 09:14
Odpowiedz
janeksjaneks
Boże oblicze Autor: Damian Zalewski Bóg stworzył świat,Bóg stworzył nas. Bóg przez całe życie obejmuje nas. Bóg nas ostrzega,i Bóg mówi nam, jak czynić dobro,by w gronie świętych znaleść nas. Ten kto myśli,że oszukiwać może Boga, tego po śmierci,czeka ciężka trwoga. Bóg jest wszechmogący,Bój jest wielce twierdzący. Bóg jest wszędzie,Bóg jest w nas. Wystarczy wsłuchać się w głos serca,a usłyszy go każdy z nas.
14-05-2017 09:10
Odpowiedz


REKLAMA
I maczek tam wilczy kraśnieje wśród żyta, i różą krzak głogu na miedzy zakwita. ~ Maria Konopnicka~ Oddaj swój głos...
Myślisz, że nowy dzień nie wniesie nic nowego? Możesz się bardzo zdziwić.

Włącz

0.0319 sekundy, Godzina: 14:16:13, MEM:3866.09 KB