Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

basikp Moja tapeta została dodana [link]

thean Moja tapeta została dodana [link]

kochanyUrwis Moja tapeta została dodana [link]

majka1407 Moja tapeta została dodana [link]

Kwiat Moja tapeta została dodana [link]

Ostatni wpis: 10 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: DjMixSG, ra, tebum27, Ewa15, valdi21, basia1951, koffana402 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Psy, Dwa, Owczarki australijskie, Liście, Suche [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy Ewa15, valdi21, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy kochanyUrwis, Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

Ali Larter

Ali Larter
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobietyAli Larter
Kategorie
Przez całe życie się uczy­my ... szko­da , że na włas­nych błędach .
Komentarz dodał: edidan
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1440

Format5:4

Rozmiar89 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety15-11-2007 18:23




edidanedidan
Przez całe życie się uczy­my ... szko­da , że na włas­nych błędach .
16-12-2014 13:06
Odpowiedz
janeksjaneks
Niewygodnie Roz­ry­wa mnie i rozszarpuje Chcę krzyczeć a nie wy­pada krzyczeć zwłaszcza głosem Marsjasza Mil­cze­niem koję cierpienie próbuję od­na­leźć w ciszy złagodzenie
08-09-2014 17:55
Odpowiedz
edidanedidan
Kocham kiedy otaczają mnie przy­jaciele. Wiem wte­dy, że mogę na nich liczyć. Oni po­magają, gdy wszys­tko się wa­li. Pot­ra­fią po­cie­szyć i dop­ro­wadzić do łez... tych ze szczęścia. Dob­rze jest mieć przy so­bie ta­kich ludzi.
08-09-2014 12:50
Odpowiedz
edidanedidan
Bądź co bądź, kobiety mogłyby się obejść bez nas, ale my nigdy byśmy bez nich się nie obeszli. Gdzie ich nie ma, tam nie ma przyjemności. - Claude Farrere -
10-08-2014 14:29
Odpowiedz
janeksjaneks
Kiedy będę wie­działa, że to miłość? Te­go nie da się prze­widzieć. Po pros­tu pew­ne­go dnia obudzisz się i zacznie Ci ko­goś bra­kować.
06-08-2014 14:53
Odpowiedz

"Człowiek zrozumie drugiego człowieka, tylko wtedy, gdy znajdzie się w podobnej sytuacji."

Włącz

0.0303 sekundy, Godzina: 08:01:50, MEM:2193.95 KB