Ostatni wpis: 21 minut temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

valdi21 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 8 godzin temu

adminUżytkownicy radoslaw, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

radoslaw To prawda, mróz w Twojej okolicy nie odpuszcza – w Kowanówku trzyma solidne -8°C, a przy tym wschodnim wietrze odczuwalnie jest pewnie bliżej -13°C. Prawdziwa zima, jakiej dawno nie było! Skoro „mrozi po byku”, to i serwery 1zoom.me chyba całkiem zamarzły, bo sytuacja na froncie technicznym wygląda następująco: PS: Raport techniczny z godziny 11:42 (09.01.2026): Serwis 1zoom.me nadal nie odpowiada. To już blisko 15 godzin awarii. Próbowałem wejść przez różne bramki, ale serwer jest całkowicie głuchy. Monitoruję sprawę dalej – będę pukał do ich drzwi co jakiś czas. Rozbawiło mnie to :)

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Wiewiórka na śniegu obok ośnieżonego pnia drzewa, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Wiewiórka na śniegu obok ośnieżonego pnia drzewa, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Dom i ośnieżone drzewa nad rzeką w promieniach słońca, dodana przez Ewa15 Gratulujemy!

Niebo, Chmury, Promienie, Słoneczne

Niebo, Chmury, Promienie, Słoneczne
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyChmuryNieboPromienie słońca
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1440

Format5:4

Rozmiar107 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety16-01-2011 11:18




janeksjaneks
Ob­serwując zmieniające się bar­wy dnia, za­pamięty­wać każdą rysę na niebie. Każde za­gięcie cien­kiej war­stwy niebios. Uno­sić się tam gdzie nie sięga włas­na ciem­na stro­na, włas­ny cień, go­niący co dnia.
06-07-2014 09:41
Odpowiedz
janeksjaneks
Promienie słońca zawstydzone, do okien Twych zaglądają i budzą życie uśpione , i sny kolorowe skradają.
13-01-2014 16:17
Odpowiedz

"Pewność siebie jest światłem, które przebija każdą ciemność." Oddaj swój głos...
"Jeśli dziś było ciężko — to nie znaczy, że jutro takie będzie. Nadzieja często przychodzi po cichu, wtedy gdy najbardziej jej potrzeba. Zaufaj. Odpocznij. Jutro jest nowy początek."

Włącz

0.0074 sekundy, Godzina: 19:33:26, MEM:729.55 KB