REKLAMA
Ostatni wpis: 1 godzinę temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

viola64 Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

Kwiat Dodałem zdjęcie do albumu [link]

tebum27 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

IR Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

  Komentarze do zdjęć z albumu od wszystkich użytkowników


   |    Pokaż starsze

"Nadzieja jest jak mały pasożyt, który panoszy się w głowie, pożerając rozsądek i racjonalne myślenie. A człowiek uparcie, jak najsłodszego kociaka, próbuje ją głaskać, dopieszczać i karmić złudzeniami"
ra Data dodania:
Dzisiaj (04:10)

"Staramy się nie okazywać emocji, a tymczasem kamienna twarz nie zawsze świadczy o sile charakteru, a raczej o umiejętnościach aktorskich lub nieczułości. Choć to ryzykowne, warto być zawsze sobą..."
ra Data dodania:
Dzisiaj (04:10)

Ach te spojrzenie :) Pozdrawiam ciepło :)
ewik1 Data dodania:
Wczoraj (06:26)

"Wierzę w słońce, nawet gdy nie świeci. Wierzę w miłość nawet gdy jej nie czuję. Wierzę w Boga nawet gdy milczy"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:07)

"Każdy jest zdolny jakoś kochać, choćby raz. Ale tylko wyjątkowi mężczyźni potrafią wielbić. Oni obdarowują swoją kobietę dzień po dniu jej własną siłą, jej własną urodą, ubierają ją i budują od środka, uzupełniając wszystko, o czym zapomniał Stwórca w nawale pracy"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:04)

"Pogodzenie się z utratą kogoś, kto nas nie kocha, powinno być o wiele łatwiejsze, bo dlaczego mielibyśmy chcieć być z kimś, kto nas nie chce? Ale odrzucenie to skomplikowana sprawa. Jakaś część nas zawsze się zastanawia, dlaczego nie nadajemy się do kochania"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:02)

Każdy wschód słońca to nowy dzień, nowy początek... Nadzieja, że dziś będzie lepiej niż wczoraj.
basia1951 Data dodania:
2 dni temu (19:51)

"Piękność nie należy do kobiety ani nie jest jej cechą integralną - po prostu w pewnym okresie życia kobieca twarz odbija piękno, tak jak szyba okienna niewidoczne za dachami domów słońce. Dlatego nie można mówić, że uroda z czasem więdnie - po prostu słońce przesuwa się dalej i zaczynają je odbijać okna innych domów. Ale słońce, jak wiadomo, nie znajduje się w szybach, na które patrzymy. Znajduje się w nas"
ra Data dodania:
2 dni temu (04:14)

"Piękność odstrasza, narzuca dystans. Inaczej niż w filmach, gdy kamera sprawia, że piękność zdaje się człowieka zapraszać. W prawdziwym świecie uroda działa jak płot, który odgradza, trzyma cię na dystans..."
ra Data dodania:
2 dni temu (04:12)

"Jest mnóstwo rzeczy, których nie wiem i o których nigdy się nie dowiem, Jest jednak kilka takich, o których wiem. Wiem z całą pewnością, że życie jest wart, aby je przeżyć, świat jest wart tego, by go oglądać. Wiem też także, że związki łączące ludzi, takie jak przyjaźń, miłość, lojalność, przywiązanie, pamięć, są ich największym dobrem"
ra Data dodania:
3 dni temu (04:06)

"Po pierwsze [uroda] wzbudza pożądanie, a ponieważ rodzice pilnie strzegą pięknych córek, zakochany zaczyna nienawidzić tej, której pożąda. Poza tym uroda jest nietrwała i często bywa sztuczna. U mężczyzny staje się podejrzana, jeśli jest przedmiotem zanadto starannych zabiegów. Natomiast zbyt piękna kobieta nie może być obyczajna. Podsumowując, w mężczyźnie należy kochać jego dobre imię, a w kobiecie rozsądek, uprzejmość, dobre obyczaje"
ra Data dodania:
3 dni temu (04:04)


   |    Pokaż starsze

REKLAMA
Jesień to najcudowniejsze barwy, wzniecające ogień w sercach i rozpalające duszę do pięknych lotów. Oddaj swój głos...
"Bądź człowiekiem z ludzką twarzą." Bogusław Bujak

Włącz

0.0153 sekundy, Godzina: 16:50:40, MEM:2933.23 KB