REKLAMA
Ostatni wpis: 55 sekund temu

Kwiat Mój nowy wpis do użytkownika viola64 [link]

Piksel002 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

nexsummer Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 45 sekund temu

Piksel002Klimat się zmienia , niestety na gorsze.

Piksel002QUIZ - Zdjęcie pt. "Koszulka kadrowicza PZPN" znajduje się pod adresem https://www.tapeciarnia.pl/zdjecie-koszulka-kadrowicza-pzpn-jakub-moder

radoslawCzytałem dziś że u naszych południowych sąsiadów , czyli Czechy przeszło Tornado , mają tragedie ludzie , ale żeby w naszej szerokości Geograficznej Tornado :(

radoslawSiema Jacku :)

Piksel002Cześć Radek :)

  Komentarze do zdjęć z albumu od wszystkich użytkowników


   |    Pokaż starsze

"...nigdy nie możemy być pewni, tego co nam się przydarzy. Życie zawsze miota nami na różne strony. Ale na tym właśnie polega przygoda: nie wiesz, jak to się skończy i jak daleko zajedziesz. Ktokolwiek mówi, że życie jest czymś innym niż tajemnicą, okłamuje samego siebie"
ra Data dodania:
Dzisiaj (04:20)

"Życie to nie problem do rozwiązania; to przygoda do przeżycia. Są ludzie, którzy narzekają na brak przygód. Ja ich mam zawsze mało i mało. Albowiem tylko obojętnych na zło przygoda omija. Prawdziwa przygoda pachnie morzem, dymem cygar, skórą, drewnem i aromatem roślin, które nigdy nie wyrosną na twoim podwórku"
ra Data dodania:
Dzisiaj (04:17)

"Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie śnią o przygodach a inni, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok, patrzą w niebo, wstają z fotela i wyruszają na spotkanie swoich marzeń"
ra Data dodania:
Dzisiaj (04:12)

Świat. ogół wszystkiego co nas otacza... i jak to spostrzegamy.
Bluszcz8888 Data dodania:
Wczoraj (20:37)


Jacku dziękuję, mnie też, bardzo się podoba.
Bluszcz8888 Data dodania:
Wczoraj (19:50)

Prześliczny ten wodospad Basiu :)
Piksel002 Data dodania:
Wczoraj (11:18)

"W którymś momencie wszyscy podnosimy wzrok i uświadamiamy sobie, że zgubiliśmy się w labiryncie. Nie, nie jestem sama. Jestem taka jak wszyscy na tym głupim, cholernym, zdumiewającym świecie. Niedoskonała. Nawet bardzo. Ale pełna nadziei. Kiedy los nam nie sprzyja, w głębi serca wszyscy jesteśmy egoistami i wszyscy wznosimy te same modły: tylko nie ja, tylko nie ja, jeszcze nie teraz"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:18)

"Jeśli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie. Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Codziennie patrz na każdy dzień, jakbyś oglądał go po raz pierwszy"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:13)

chwila zakończenia dnia -kąpiel po trudzie dnia
czeslaw288 Data dodania:
2 dni temu (11:20)

"Jakie to trudne. Zupełnie jakbyś traciła grunt pod nogami. Znajoma droga, znajome słowa, zapachy i smaki, które sprawiały, że czułaś się bezpiecznie... i postanowienie, by położyć temu wszystkiemu kres. I to poczucie, że w przeciwnym razie będziesz tkwić w miejscu i nic się nie wydarzy, że będziesz tylko udawać, że żyjesz szczęśliwie"
ra Data dodania:
2 dni temu (04:19)


   |    Pokaż starsze

Nie otwieraj się przed byle kim... Nie dość,że nic nie zrozumie,to jeszcze z tego co mu powiesz stworzy osobę,którą nie jesteś. Oddaj swój głos...
W jesieni wszystko się mieni, kolorami złota i czerwieni.

Włącz

0.0191 sekundy, Godzina: 15:45:51, MEM:2925.63 KB