REKLAMA
Ostatni wpis: 19 minut temu

ewik1 Mój nowy komentarz do tapety [link]

valdi21 Mój nowy komentarz do tapety [link]

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

kehan Mój nowy komentarz do tapety [link]

wenus Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

ewik1QUIZ - Ten reżyser to **TAJNE**

Ewa15Dobranoc :)

Ewa15Gratulacje dla Majki :)

valdi21Gratuluję dzisiejszym nagrodzonym

kehanGratulację Maju-:)

  Komentarze do zdjęć z albumu od wszystkich użytkowników


   |    Pokaż starsze

"Fotografie mogą zapadać w pamięć mocniej niż ruchome filmy, ponieważ stanowią oddzielne jednostki czasu, a nie jego przepływ. Telewizja -to strumień niestarannie dobranych obrazów, z których każdy wymazuje poprzednika ze świadomości widza. Nieruchoma fotografia -to chwila obdarzona przywilejem trwałości, można ją zamienić na niewielki, płaski przedmiot i oglądać do woli"
ra Data dodania:
Dzisiaj (03:59)

"(…) ale czymże jest wspomnienie, jeśli nie językiem uczuć, słownikiem twarzy i dni, i zapachów, które powtarzają się jak czasowniki i przymiotniki w przemówieniu, ukradkiem przemykając się poza samą rzecz, aż do czystej teraźniejszości, zasmucając nas lub moralizatorsko pouczając, do chwili kiedy sami stajemy się moralistami, twarz zwrócona wstecz otwiera szeroko oczy, ta prawdziwa zaś zaciera się powoli, tak jak na starych fotografiach i nagle Januszem jest już każdy z nas"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:05)

"Nagle zdajesz sobie sprawę,że wszystko się skończyło.Naprawdę.Nie ma już powrotu.Czujesz to.I próbujesz zapamiętać,w którym momencie to wszystko się zaczęło.I odkrywasz,że zaczęło się wcześniej niż myślisz.Długo wcześniej.I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę,że to wszystko zdarzyło się tylko raz.I nieważne jak bardzo się starasz,nigdy nie poczujesz się taki sam.Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem..."
ra Data dodania:
2 dni temu (04:27)

"Odwaga jest chwilą,ulotnym momentem i błogim zatraceniem w nadziei,że ktoś choćby przez sekundę spojrzy naszymi oczami i zobaczy ten sam obraz.Odwaga jest melodią,która pobrzmiewa w twojej głowie za każdym razem inaczej,choć tak samo mocno i wyraziście.Odwaga to siła,której musisz się poddać,gdy przyjdzie,i za którą płacisz gdy twoje ulotne wrażenia dogoni ciemna płachta tak realnie otaczającej rzeczywistości.Odwaga jest demonem,który ukazuje słabość i niczym więcej,jak głośnym wołaniem pomocy"
ra Data dodania:
2 dni temu (03:54)

John Lennon. Koty, piosenki i pokój na świecie "Imagine"
ra Data dodania:
3 dni temu (17:37)

"Rzeczy najcenniejsze i najbardziej istotne w życiu nie mają kształtu, wagi ani barwy - nauczyłam się tego całkiem niedawno, właściwie przed chwilą. Tych rzeczy nie można dotknąć, zmierzyć. Nie można ich zaplanować, ukraść ani zdobyć podstępem - teraz to rozumiem. Cudze myśli i uczucia czasami zostają nam podarowane, a wtedy jedyne co można - to odrzucić je lub przyjąć"
ra Data dodania:
3 dni temu (06:51)

Dziękuję....bardzo je lubię:)
Ewagni Data dodania:
08-08-2020 14:49

"Duma jest grzechem,dosyć powszechnym.Jest to wielka wada,bardzo pospolita,że natura ludzka specjalnie jest na nią podatna,że niewielu z nas nie żywi w sercu uczucia zadowolenia z samego siebie,ze względu na taką czy inną,prawdziwą czy wyimaginowaną zaletę.Próżność i duma to rzeczy całkiem różne,choć słowa te często używane jednoznacznie.Można być dumnym nie będąc próżnym.Duma związana jest z tym,co sami o sobie myślimy,próżność zaś tym,co chcielibyśmy,żeby inni o nas myśleli"
ra Data dodania:
08-08-2020 07:51

"Szczęście, tak samo jak miłość, jest wszędzie wokół nas. Należy tylko poszukać go dla siebie. Każdy do tego dąży. Pragnie i poszukuje szczęścia. Można żyć nie będąc szczęśliwym. Można przyzwyczaić się do jego braku. Gdy jednak zazna się go choć na moment, gdy poczuje się jego zapach i smak, gdy pozna się jego barwy, życie się zmienia. Tym trudniej pogodzić się z jego stratą. Tym gorzej znosi się jego brak. Tym bardziej ceni się chwile, gdy było obecne w naszym życiu"
ra Data dodania:
07-08-2020 07:13


   |    Pokaż starsze

REKLAMA
Ptak jest pstry na zewnątrz, a człowiek wewnątrz.

Włącz

0.0344 sekundy, Godzina: 06:11:25, MEM:2882.95 KB