REKLAMA
Ostatni wpis: 2 godzinę temu

gacek79 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

majka1407 Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

Barbados Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ewik1 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Ostatni wpis: 2 godziny temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: basikp, majka1407 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Góry, Morze, Zatoka Biskajska, Wybrzeże, Skały, Zachód słońca, Wyspa San Juan de Gaztelugatxe, Hiszpania [LINK], dodana przez Barbados Gratulujemy!!

radoslawDobrej Nocy :)

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ewik1 Gratulujemy!!

viola64:D

  Komentarze do zdjęć z albumu od wszystkich użytkowników


   |    Pokaż starsze

"Nie mam zamiaru marzyć o idealnym życiu. Wszystkie niepowodzenia to tak naprawdę sprawdziany, które zmuszają nas do wyboru pomiędzy rezygnacją a podniesieniem się z ziemi, otrzepaniem się z kurzu i stawieniem czoła sytuacji. Chcę to zrobić. Być może życie poturbuje mnie jeszcze kilka razy, ale na pewno nie mam zamiaru rezygnować"
ra Data dodania:
Dzisiaj (08:43)

"Odwaga może się przejawiać na wiele różnych sposobów. Czasem oznacza poświecenie własnego życia dla czegoś ważniejszego, dla drugiego człowieka. Czasem to rezygnacja ze wszystkiego, co znałeś, ze wszystkich, których kochałeś, w imię czegoś większego. Ale czasem coś zupełnie innego. Czasem oznacza, że mimo bólu zaciskasz zęby i każdego dnia na nowo podejmujesz wysiłek, mozolną pracę na rzecz lepszego jutra"
ra Data dodania:
Dzisiaj (08:42)

"Kiedy życie wręcza nam wreszcie bukiet pięknych kwiatów, zwykle patrzymy podejrzliwie, czy między płatkami nie ukryła się osa"
ra Data dodania:
Dzisiaj (08:40)

"To była świadomość, że nie można już czekać dłużej ani na dorosłość, ani na pogodzenie się z tym, co się ma. To była świadomość, że z dnia na dzień kurczą się możliwości wyboru. Dla kobiety zdanie sobie z tego sprawy jest ciosem. Jednak pogodzenie się z czymś nie musi oznaczać, że się poddajemy"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:16)

"W rzeczywistości przeszłość nie istnieje, jedynie wspomnienie przeszłości. Mrugnijcie oczami, a świat, który zobaczycie, nie istniał, kiedy zamykaliście powieki. Jedynym właściwym stanem umysłu jest zaskoczenie. Jedynym właściwym stanem serca jest względna radość"
ra Data dodania:
Wczoraj (04:12)

"Uciekałam, kiedy tylko sprawy zaczynały się komplikować, ponieważ żyłam w przeświadczeniu, że wszystko i tak skończy się tragicznie. Jedyna forma kontroli, jaką stosowałam, to decyzja, by odejść, zanim ktoś odejdzie ode mnie"
ra Data dodania:
2 dni temu (04:11)

"Bywa, iż sobą zdumiewam siebie. A może warto dalej żyć, przetrwać złe chwile i później z pobłażliwym zdumieniem przypomnieć sobie te drobne okruchy klęsk i dziwić się, że tyle mogły znaczyć kiedyś i tak niewiele brakowało do ostatecznego kroku"
ra Data dodania:
2 dni temu (04:09)

"Tak też rozczarowuje życie. Czasem myślę sobie, że jego celem jest pogodzenie nas z jego ostateczną utratą poprzez zmęczenie nas samych, poprzez udowodnienie, jakkolwiek długo to trwa, że życie nie jest wcale wspaniałe, za jakie uchodzi. Po prostu...czasami jest trudno być"
ra Data dodania:
3 dni temu (04:04)

"Cztery etapy smutku. Pierwszy to szok. Potem przyszło zaprzeczenie. To trwało aż do dzisiejszego ranka. Dziś ruszamy do następnego etapu. Gniew. Kiedy nadejdzie pogodzenie się? Czuję, że ostatnio bardzo się zmieniłam. Jest to dziwny rodzaj dojrzałości. Mimo ciągłego buntu pewne pogodzenie się... Pogodzenie się ze sobą... inaczej. Jestem zmęczona. W samotności pragnę samotności"
ra Data dodania:
3 dni temu (04:01)

1. Elementy okrągłe są zbyt regularne, jak na ręczne malowanie i zbyt szczegółowe. Cechuje je dokładność w powtarzalności i precyzja, której nie da się osiągnąć ręcznym malowaniem. Jest to fizycznie nie możliwe. Efekt taki uzyskać można stosując tzw. rozpylacz obrazków dostępny w wielu programach graficznych. 2. Jeżeli malowałeś farbami akrylowymi, to gdzie są ślady pędzla ???
Lucyna333 Data dodania:
02-03-2021 18:37

Zrób sama a ja może skomentuję a na razie to zostawię , żegnam
radoslaw Data dodania:
02-03-2021 18:36


   |    Pokaż starsze

REKLAMA
Kolor różowy jest symbolem romansu, miłości i delikatnych uczuć. Ten kolor idealnie pasuje do symbolicznego znaczenia Jaskrów. Jest idealnym prezentem dla matki, przyjaciela, ale także partnera.

Włącz

0.0292 sekundy, Godzina: 00:52:36, MEM:2889.69 KB