REKLAMA

Wpisy do księgi gości gragorek
Spokojnego,pogodnego dnia,w dobrym nastroju,mimo wszystko.--Uważała, że wolność, sprawiedliwość i pokój to ładnie brzmiące słowa, ale w prawdziwym życiu liczy się jedynie to, co pozwala przetrwać.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

Dzisiaj (04:02)

Pozdrawiam wiosennie :)* ObrazkiOnline.pl
ObrazkiOnline

Wpis dodany przez Kwiat

Wczoraj (19:02)

Nowy dzień,nowy tydzień przed nami,niech biegnie w spokoju.--Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

Wczoraj (03:58)

Spokojnego dnia,choć niebo zachmurzone i chłodno.--Jeśli przez te ostatnie miesiące czegoś mnie nauczyła, to tego, że nie powinniśmy sądzić innych po ich myślach i intencjach, lecz po ich uczynkach.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

2 dni temu (08:35)

Pogodnego dnia,jak teraz i spokojnego.--...dzisiejszy dzień,gdy ogarnęły mnie nadzieja i zadowolenie.Kiedy poczułam,że smutek odchodzi.Dzień,gdy mój uśmiech przypomniał sobie,że nie musi za każdym razem czekać na rozkazy z mózgu,a przyszłość ocknęła się ze snu,przeciągnęła i otworzyła ramiona,by mnie powitać.A ja pojęłam,że nie muszę już żyć z dnia na dzień.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

3 dni temu (09:11)

Dzień za nami,kolejny przed nami,niech będzie udany.--Życie jest trochę podobne do jednego z takich dni. Kiedy zaczęło się wcześnie, odczuwamy pewnego rodzaju spokój, wiedząc, że któregoś dnia odpoczniemy,a taki jest przed nami.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

27-03-2020 04:09

Pogodnego dnia,spokojnego i w dobrym nastroju.--"Może,pomyślał,nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele.Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie,którzy będą przy tobie,kiedy ci coś dolega,i pomogą ci,byś nie czuł się zbyt samotny.Może to ludzie,dla których warto przeżywać strach,mieć nadzieję...i żyć.Nie ma dobrych przyjaciół.Nie ma złych przyjaciół.Są jedynie ludzie..."

Wpis dodany przez ra

26-03-2020 04:03

Nieustannie spokojnego czasu w dobrym nastroju.--Moje życie zależy od tego jakie decyzje podejmę. I od tego, czy znajdę w sobie wystarczająco dużo wytrwałości, żeby w nich wytrwać.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

25-03-2020 03:58

Dobrego dnia,spokojnego i pogodnego.--Jedną z najdziwniejszych rzeczy w życiu jest to,że będzie ono parło do przodu,ślepe i nieświadome,nawet gdy nasz prywatny świat,nasza mała wykrojona przestrzeń,jest niszczona przez kataklizmy,a nawet się rozpada.Dzisiaj bądź szczęśliwa.A o jutro będziesz się martwiła jutro.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

24-03-2020 04:02

Pozdrawiam serdecznie :)

Wpis dodany przez Ewa15

23-03-2020 11:00

Pogodnego,spokojnego dnia i w dobrym nastroju.--Przeszłość to wspomnienie krętej drogi,która doprowadziła mnie do tego miejsca,do tego momentu.Ta droga ciągnie się w przyszłość,bo dzisiejszy dzień nie składa się z samych pożegnań. To początek czegoś nowego.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

23-03-2020 04:09

Pogodnego i słonecznego dnia,jak teraz.--Spędzasz całe swoje życie w labiryncie,zastanawiając się,jak któregoś dnia z niego uciekniesz i jakie niesamowite to będzie uczucie,wmawiając sobie,że przyszłość pomaga ci przetrwać,ale nigdy tego nie robisz.Wykorzystujesz przyszłość,aby uciec od teraźniejszości.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

22-03-2020 09:03

Spokojnego dnia,pogodnego i w dobrym nastroju.--Naucz się z pogodą ducha przyjmować to, czego nie możesz zmienić, odważnie zmieniać to, co możesz, a przede wszystkim naucz się mądrze odróżniać te dwa stany.--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

21-03-2020 09:54

Pogodnego,spokojnego dnia,w nieustająco dobrym nastroju.--Są takie wydarzenia, które - przeżyte wspólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią...--Pozdrawiam.

Wpis dodany przez ra

20-03-2020 04:04

Czwartku miłego bardzo wesołego nutką spokoju doprawionego uśmiechem radości zamieszanego i bardzo elegancko z łapek sympatycznego kuriera dostarczonego ... Pozdrawiam Serdecznie Grażynko i uśmiech przesyłam :)   |    Pokaż starsze wpisy

REKLAMA
Zachwyca nas zauważalne piękno; lecz wieczne jest to, co niewidoczne. Oddaj swój głos...
Z budulca naszych samotni, budujmy mosty dialogu...

Włącz

0.0331 sekundy, Godzina: 14:12:41, MEM:3451.59 KB