Tapety na pulpit

--------------
--------------

Ostatni wpis: 47 minut temu

radoslaw Mój nowy komentarz do tapety [link]

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika matulenka3 [link]

Ewa15 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

janeks Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 4 godziny temu

Ewa15Dziękuję bardzo, gratuluję pozostałym zwycięzcom :)

adminUżytkownicy janeks, Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminZa 30 minut odbędzie się konkurs 'W samo południe'. Bądź online o 12:00 [LINK]

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Żona to wampir mężowskiej kieszeni" [LINK], dodana przez ewik1 Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Uliczka na tle zamku Chateau de Castelnaud we Francji, dodana przez nexsummer Gratulujemy!

Człowiek fotografujący morze o zachodzie słońca

REKLAMA
Człowiek, Fotograf, Zachód słońca, Morze, Plecak
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyZachody słońcaLudzieMężczyźni
Kategorie
Jeśli dajemy człowiekowi zbyt wiele, ulega zanikowi jego bodziec do samodzielnych osiągnięć. Człowiek zaczyna od nas zależeć, czekać na kolejną pomoc od nas i nienawidzić, jeśli otrzyma czegoś za mało. Dlatego pomoc nie powinna być ciągła i nie powinna czynić innego człowieka zależnym od nas. Pomagać można chlebem, ale nie masłem. S.Łazariew.
Komentarz dodał: janeks
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1280

Format~16:10

Rozmiar201 KB


Tagi: Człowiek, Fotograf, Zachód słońca, Morze, Plecak
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety23-03-2017 07:09
markoniczekmarkoniczek
Oto klucz do szczęścia; nie brać rzeczy zbyt tragicznie, robić, co możecie najlepszego w danej chwili, życie uważać za grę, a świat za boisko. /Robert Baden-Powell/
06-09-2018 06:23
Odpowiedz
valdi21valdi21
Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.
19-09-2017 08:21
Odpowiedz
janeksjaneks
Współczesny człowiek, dumny ze swych osiągnięć i możliwości, z trudem zdobywa się na akt zawierzenia drugiemu człowiekowi, a nawet – samemu Bogu. Cierpi na samotność, ale nie potrafi zaakceptować prawa miłości i realizować bezinteresownej wymiany miłosierdzia, która nie przynosi ani sławy, ani ekonomicznych korzyści. Współczesny człowiek woli niedoskonałą sprawiedliwość niż doskonałe miłosierdzie, bo nie potrafi dawać wspaniałomyślnie, bez upokorzenia obdarowywanego. Nie chce przyjmować daru bez kalkulowania wynikających z tego korzyści. Ludmiła Grygiel, Miłosierdzie wystarczy
07-08-2017 11:52
Odpowiedz
janeksjaneks
Przypowieść o pięknie Człowiek zawsze piękna szuka z poświęceniem i staraniem… czy natura to, czy sztuka gotów wiele dać jest za nie. Aby pięknem cieszyć oko albo ucho - iść potrafi gdzieś daleko, lub wysoko, aż na piękno wreszcie trafi. Lecz to jest dla niego mało! Szuka nowych doznań źródeł, gotów przejść jest ziemię całą by się znów zachwycić cudem. Lecz gdy tym poszukiwaniem zmęczy się już ponad siły, z bólem w krzyżach gdzieś przystanie i… przypomni dom swój miły. A gdy wróci tam, skąd wyszedł widząc miejsce to - uklęknie i wyszepce w nieba ciszę: Boże! Jakże tu jest pięknie!
28-07-2017 11:08
Odpowiedz
janeksjaneks
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." Tołstoj
12-07-2017 16:09
Odpowiedz
janeksjaneks
Człowiek jako, że jest istotą społeczną, buduje obraz siebie właśnie na podstawie takich informacji zwrotnych, które dostaje od swojego otoczenia. Jeśli mogę pozwolić sobie uzupełnić Twój (interesujący;) wpis, dodałabym tylko tyle, żeby dokonywać selekcji informacji, które otrzymujemy od innych na podstawie tego, jaką rolę odgrywa w naszym życiu dana osoba. Pozwólmy sobie kreować obraz samych siebie razem z naszą rodziną i przyjaciółmi, ludźmi, przed którymi niczego nie musimy udawać i którzy wiedzą jak podnieść nas na duchu Emotikon smile Jeśli intuicja podpowiada Wam, że jakaś osoba nie jest godna Waszego zaangażowania, i próbuje Wami manipulować -odejdźcie póki jest na to czas a Wasza energia będzie źródłem dla kogoś innego.
03-06-2017 12:58
Odpowiedz
markoniczekmarkoniczek
Nie mogłem się doczekać na sukces, więc ruszyłem naprzód bez niego. /Jonathan Winters/
25-05-2017 18:36
Odpowiedz
janeksjaneks
nie jeden człowiek odkryje swoją naturę według Bożego prawa przez matkę Ziemię która wszystkim nowy dom wybudowała przez Ducha Świętego też blisko Morza przy wielkiej toni wianek na wodę puść z płonącym lampionem by mrok rozświetlić tym którym domu brak w cichej oazie też nie jednej ja znicz nie jeden biały zapalę przy chryzantemach purpury co miłością serca są tęsknotą i we wrzosowym fiolecie lila róż co jest wspomnieniem wspomnieniem tych co już odeszli w strefę biało niebieską gdzie mają już życia byt spełniony w innym świecie jeszcze innym zagra wiatr i zaśpiewa ptak nie jesteśmy w stanie wszystkich odwiedzić choć mamy na to rok cały jak też nie jeden jest wczesną śmiercią zabrany..
04-05-2017 10:09
Odpowiedz
janeksjaneks
Jeśli dajemy człowiekowi zbyt wiele, ulega zanikowi jego bodziec do samodzielnych osiągnięć. Człowiek zaczyna od nas zależeć, czekać na kolejną pomoc od nas i nienawidzić, jeśli otrzyma czegoś za mało. Dlatego pomoc nie powinna być ciągła i nie powinna czynić innego człowieka zależnym od nas. Pomagać można chlebem, ale nie masłem. S.Łazariew.
10-04-2017 11:08
Odpowiedz
markoniczekmarkoniczek
Nic się nie zdarza, jeśli nie jest wpierw marzeniem. /Carl Sandburg/
31-03-2017 15:34
Odpowiedz
MarinellaMarinella
Muszę uchwycić zachód słońca.
23-03-2017 19:22
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
"Wiem gdzie po co idę, co dlaczego robię" M. Konopnicka
23-03-2017 15:29
Odpowiedz


REKLAMA
Mądrzy ludzie traktują swoje życie jak kamienie, po których można przejść przez szeroką rzekę , każdy z nas od czasu do czasu ześliźnie się i wpadnie do wody. Oddaj swój głos...
Przesyłaj choć puste koperty, chcę wierzyć, że wciąż kochasz mnie. Autor: Franciszek Walicki

Włącz

0.0366 sekundy, Godzina: 15:50:42, MEM:4141.16 KB