Tapety na telefon

--------------
--------------
--------------
Ostatni wpis: 36 minut temu

majka1407 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

kochanyUrwis Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 36 minut temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Grafika, Kobieta, Drzewa, Kot, Wieża Eiffla, Rzeka, Sekwana, Most, Światła, Paryż, Francja [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, ALDONA789, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy Ewa15, radoslaw, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Kremowe gardenie w słoiku obok lustra, dodana przez Ewa15 Gratulujemy!

Zamek Królewski na Wawelu nocą

Zamek Królewski na Wawelu nocą
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowleZabytkiZamkiKontynenty-PaństwaPolskaKrakówKrajobrazyRzeki
Kategorie
REKLAMA

Tapetę na telefon wybrał: edidan Tapetę dodał: ann1 Data dodania: 23-08-2018 18:37




janeksjaneks
O tej porze w Krakowie mokną na deszczu kasztany. Jeszcze jesień na Plantach, a już w sercu zima. Zapada mrok. Czas wracać. Zamykają bramy. Usypia Kraków mój niezapomniany, Kraków, którego już nie ma.
27-05-2023 06:07
Odpowiedz


Są miejsca, które zapierają dech w piersiach, i są kadry, które zatrzymują ten zachwyt na zawsze Oddaj swój głos...
„Zachody słońca są dowodem na to, że niezależnie od tego, co się wydarzy, każdy dzień może zakończyć się pięknie.” – Kristen Butler

Włącz

0.0119 sekundy, Godzina: 23:05:57, MEM:1002.2 KB