Pochmurny wschód słońca nad lasami i kwiecistą łąką

Tapeta opublikowana przez
Barbados
Barbados
06-11-2017 07:04

Oceń tapetę
Średnia: 4.88
Dziękujemy za ocenę!
Kto lubi tapetę?
Ewagni radoslaw IR Antistar tatmag AniolMilosci markoniczek tebum27 mj911 ann1 Bluszcz8888 Ewa15 gosiaczek241282
13 osób lubi tę tapetę
Informacje o tapecie
👁Wyświetleń: 4 015
Pobrano: 153
Ratio: 1.67
Rozdzielczość: 2048x1230
Waga pliku: 2.41 MB
#Format: ~16:10

Komentarze

Ewa15
Ewa15
Ewa15
Życie bez miłości, to jak roślina bez wody i słońca.
16-03-2019 08:48
valdi21
valdi21
valdi21
zatrzymujemy jak nie w pamięci to w fotografiach piękne momenty, chwile, taką jak ta tutaj..
05-01-2018 17:06
janeks
janeks
janeks
Chciałabym Ci,Skarbie , posłać w moim liście kroplę rosy ubraną w srebrną pajęczynę, by iskier tysiącami błyszczała perliście i otulała dłonie w pochmurnej godzinie... Chciałabym Ci,Skarbie, kolorowej łąki ukroić, jak szarlotki kawałek, z jabłkami; w kaczeńce ustrojony i w liliowe dzwonki, i rozwinąć dywanem pod Twymi stopami... Chciałabym Ci,Skarbie , ze skrzydeł motylich pyłkiem - jak malarz pędzlem - tęczę wymalować, byś w jej łagodnym blasku, gdy głowę pochylisz, mogła odnaleźć uśmiech, a zmęczenie schować... Chciałabym Ci,Skarbie , z obłoków czerwcowych, w najpiękniejszych odcieniach, w najjaśniejszych tonach, zebrać nici i utkać chustę koronkową, byś ją mogła - jak skrzydła - nosić na ramionach... Chciałabym Ci,Skarbie , w zielonej kopercie wysłać najlepszą cząstkę cieplutkiego świata, a w rogu z prawej strony - namalować serce czerwonym atramentem z podpisem ...KOCHAM...TĘSKNIĘ... ~Renata Strug~
12-12-2017 08:31
janeks
janeks
janeks
Wiosenne marzenia" Kiedy w wiosennych promieniach pąki kwitną na drzewach, duszę napełniam radością, jak słowik pragnę zaśpiewać. Po łące kwiecistej biegnąc, o troskach zapomnieć na chwilę, podziwiać jak kwiaty pachnące tulą do siebie motyle. Zatrzymać chcę słońce złociste, krążyć z ptakami w błękicie, to najpiękniejsza jest pora gdy wiosną budzi się życie.
27-11-2017 07:26
janeks
janeks
janeks
"Byle do Wiosny!" Już przylatują ptaków całe klucze, zwiastując iż wiosny nadszedł czas, odróżniać śpiewu ptaków się nauczę, kiedy na spacer znów wyruszę w las. I zazielenią się łąki i drzewa, ogromem kwiatków rozkwitną nam bzy, już nam niedługo skowronek zaśpiewa, rozkochując się w wiośnie,tak jak ja i ty. Wiosna jest najpiękniejsza w roku, do życia budzi się cały świat, do lata iść będziemy krok po kroku, by na wakacje wyruszyć w świat. Zaś przyjdą żniwa i plony zbóż zbierzemy, zapasów trzeba uszykować sklep, na grzybobranie też się wybierzemy, przed nami zima i zapasy trzeba mieć. Ptaki odlecą wielkimi kluczami nad ciepłym morzem powygrzewać się, gdy zima minie znów będą z nami zwiastując wiosnę i tak co roku jest. Zima na pewno znowu nas zaskoczy, przyjdą śnieżyce i szufle pójdą w ruch, na jezdniach dziury,których się nie przekroczy, na powrót wiosny będziemy czekać znów.
17-11-2017 07:08
Ostatnio na stronie

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

basikpDodałem zdjęcie do albumu [link]
KwiatDodałem zdjęcie do albumu [link]
mruczek100Dodałem zdjęcie do albumu [link]
radoslawWygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Ewa15Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Zobacz więcej...
Czat

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

Malgosia16super Basiu :)
basikpDzięki Gosiu, znalazłam:)
Malgosia16Basiu nie klikaj w te znaczki okrągłe, tylko jeszcze niżej masz podobne tapety, kolejność ....... i tam masz edytuj i tam klikasz :)
basikpJa nie znalazłam, mam tylko efekty itp a pod obrazkiem nic nie ma
viola64Dzięki. Faktycznie jest, już znalazłam :)
Zobacz więcej...
Ostatni Komentarz
viola64viola64 "Kiedy już przy mnie będziesz, nie puszczę cię dalej niż na odległość szeptu."
Tapeta dnia
Rozświetlone słońcem drzewa nad górską rzeką Ewa15Ewa15 Rozświetlone słońcem drzewa nad górską rzeką
Zagłosuj na tapetę...
1 osób online PannaNikt zobacz więcej...

Tapety Dodaj tapetę Konkursy Top tapety Ranking tapet

Użytkownicy Załóż konto Ranking użytkowników Ostatnie komentarze Rangi użytkowników

Pomoc Regulamin Kontakt FAQ Polityka ciasteczek Aplikacja na Android