Ostatni wpis: 1 godzinę temu

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ewa15 Wygrałem w konkursie FotoLotto

majka1407 Wygrałem w konkursie FotoLotto

GraGorek Wygrałem w konkursie FotoLotto

Kwiat Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: Kwiat, GraGorek, majka1407, Ewa15, basikp - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Góry, Zachód słońca, Drzewa, Kamienie, Grafika AI [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!

adminUżytkownicy radoslaw, basikp, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy majka1407, Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Koszyk z drobnymi białymi kwiatami na skrzyni, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

Ruiny budowli w górach

Kategorie:

Miejsca»Budowle»Ruiny

Góry, Mur, Cegła, Ruiny
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowleRuiny
Kategorie
Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam"
Autor nieznany
Komentarz dodał: ALDONA789
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1080

Format5:4

Rozmiar485 KB


Tagi: Góry, Mur, Cegła, Ruiny
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety25-03-2020 07:04




valdi21valdi21
Przyjaźń to jedyny cement, który może utrzymać świat w jedności.
03-06-2020 05:10
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam" Autor nieznany
02-06-2020 20:17
Odpowiedz
valdi21valdi21
Moim marzeniem zawsze było stać się szczęśliwym. Teraz rozumiem, że każdy chce być szczęśliwy i dlatego dusza musi być w harmonii. W duszy musi być miłość. I to jest prawdziwe szczęście.
26-03-2020 05:09
Odpowiedz

"Siła nie musi oznaczać przemocy. Żeby być wojownikiem, nie musisz kierować się prawem pięści." Oddaj swój głos...
Grania, no co zrobisz, jak nic nie zrobisz ;))

Włącz

0.0062 sekundy, Godzina: 23:50:41, MEM:755.88 KB