Ostatni wpis: 8 godzin temu

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

majka1407 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Kwiat Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

thean Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

Ostatni wpis: 8 godzin temu

adminUżytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Słoneczniki i maki w szklanym wazonie na stole, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością wyświetleń: Przebijające promienie słońca między drzewami w lesie, dodana przez thean Gratulujemy!

radoslawCałkowity zakaz aktywności nad Wartą: Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego wprowadziło bezwzględny zakaz zbliżania się i jakiejkolwiek aktywności w obrębie rzeki Warty na odcinku od ulicy Łukowskiej w Obornikach w dół rzeki (w stronę Wronek). Zakaz ten obejmuje m.in. łowienie ryb, kąpiele, pojenie zwierząt gospodarskich oraz uprawianie sportów wodnych. A jednak zakaz

Serca w grafice wektorowej 3D

Grafika 3D, Miłość, Serca
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieGrafika komputerowa3D, Wektorowa
Kategorie
"Miłość jest mgłą, która wytwarza się w głowie. Jeśli owa mgła opada na dół - na serce - następuje pogoda życia; jeżeli pozostaje w głowie - pada deszcz łez."

Henryk Sienkiewicz
Komentarz dodał: edidan
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1080

Format5:4

Rozmiar1.05 MB


Tagi: Grafika 3D, Miłość, Serca
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety07-02-2017 08:15Link do autora zdjecia




edidanedidan
Miłość może pokonać wiele przeciwności. To skarb, wart więcej niż te wszystkie cuda. Najpotężniejsza magia we wszechświecie. - Colleen Houck
18-06-2017 10:47
Odpowiedz
beti0xbeti0x
"Tam gdzie będzie twoje serce, będzie i twój skarb"
20-05-2017 14:32
Odpowiedz
edidanedidan
Miłość – najbardziej zdradliwa choroba na świecie: zabija cię zarówno wtedy, gdy cię spotka, jak i wtedy, kiedy cię omija.
14-03-2017 09:12
Odpowiedz
edidanedidan
Nieważne czy to przyjaźń, czy miłość... Pamiętaj, aby o nią dbać.
25-02-2017 08:34
Odpowiedz
edidanedidan
"Miłość jest mgłą, która wytwarza się w głowie. Jeśli owa mgła opada na dół - na serce - następuje pogoda życia; jeżeli pozostaje w głowie - pada deszcz łez." Henryk Sienkiewicz
21-02-2017 09:05
Odpowiedz
edidanedidan
Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ - na kłóceniu się i godzeniu, na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu, na milczeniu i rozmowie, na słuchaniu i mówieniu, na pewności i zwątpieniu,zazdrości, na byciu razem i byciu daleko od siebie.
09-02-2017 09:00
Odpowiedz
tebum27tebum27
Graficzne serduszka...
07-02-2017 17:11
Odpowiedz

"Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszych rękach." Oddaj swój głos...
Kiedy zmarzłeś na biegunie, ale odkryłeś magię domowego ogrzewania.

Włącz

0.0055 sekundy, Godzina: 19:54:43, MEM:688.59 KB