Ostatni wpis: 6 godzin temu

majka1407 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

matulenka3 Mój nowy wpis do użytkownika Ewa15 [link]

Ostatni wpis: 6 godzin temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Pies, Szczeniak, Koc, Różowy, Włochaty [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy GraGorek, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Brzozy na łące z widokiem na zamglone wzgórza o wschodzie słońca, dodana przez basikp Gratulujemy!

Zimowy krajobraz z radosnym bałwankiem w 2D

Bałwan, Zima, Grafika 2D
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyZimaGrafika komputerowa2D
Kategorie
Na podwórku bałwan stał, który dużą głowę miał. Oczka – czarne, dwa węgielki, nos z marchewki nie za wielki… I tak sobie stał. Kiedy ktoś się zimna bał, to się bałwan z niego śmiał. Bo gdy wkoło zimno było jemu właśnie było miło, gdy na mrozie stał.
Komentarz dodał: janeks
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1080

Format5:4

Rozmiar1.2 MB


Tagi: Bałwan, Zima, Grafika 2D
Tapetę stworzył:
Data dodania tapety19-12-2016 08:09




janeksjaneks
Na podwórku już od rana dziwny gość zawitał. Nie rusza się, nic nie mówi, o nic nie pyta. Twarz okrągła, nos - kartofel, oczy - dwa węgielki, szyi nie ma, nóg nie widać, a jak beczka wielki. Koszyk stary jak kapelusz ma na czubku głowy. Któż to taki? Czy już wiecie? To bałwan śniegowy.
06-12-2017 09:02
Odpowiedz
janeksjaneks
Na podwórku bałwan stał, który dużą głowę miał. Oczka – czarne, dwa węgielki, nos z marchewki nie za wielki… I tak sobie stał. Kiedy ktoś się zimna bał, to się bałwan z niego śmiał. Bo gdy wkoło zimno było jemu właśnie było miło, gdy na mrozie stał.
20-01-2017 18:37
Odpowiedz
kochanyUrwiskochanyUrwis
Super robota
19-12-2016 12:47
Odpowiedz

"Rzadko bywa ogień bez dymu, a rzadziej jeszcze miłość bez kłopotów."

Włącz

0.0061 sekundy, Godzina: 04:40:05, MEM:730.23 KB