REKLAMA

Imię: Marysia

Płeć: Kobieta

Miasto:

Urodziny:

Pozycja w rankingu 12693

Liczba punktów 0

Widziany05-05-2020 09:40

Rejestracja07-01-2017 14:16

Ostatni wpis: 42 minut temu

Bluszcz8888Ślicznie dziękuję:))Gratuluję dziewczyny:))

kehanGratuluję-:)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: IR, gosiaczek241282 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Ptak, Koliber, Rozpostarte, Skrzydła, Gałąź [LINK], dodana przez Bluszcz8888 Gratulujemy!!

kehanDobranoc Radku-:)

Wpisz się do księgi użytkownika: Draupadi27Czwartku miłego bardzo wesołego nutką spokoju doprawionego uśmiechem radości zamieszanego i bardzo elegancko z łapek sympatycznego kuriera dostarczonego ... Pozdrawiam Serdecznie Marysiu i uśmiech przesyłam :)

Wszystkiego Najlepszego Marysiu z okazji Dnia Kobiet , uśmiechu, wielu pysznych dziś słodkości a od jutra jeszcze więcej do Nas chłopaków cierpliwości :) Pozdrawiam i Uśmiech Zostawiam :)

Życząc Ci Spokojnej Nocy Pełnej Snów Miłych Niczym Miękki Kocyk Pozdrowionka też przesyłam i koleżeńskiej sympatii nie ukrywam a to wszystko wnet doprawiam śladem w księdze wspomnień twych i już znikam bom nie żaden fajny Rych ... to Pikselek tylko mały w rozum ubogi , lecz trochę śmiały , ale głuptaski szczycą się właśnie tym , że sporo mówią nie bacząc na rym ... Pozdrawiam Serdecznie Marysiu :)

Wspaniałego dnia zakochanych , wielu radości i uśmiechów obfitości u boku bliskiej ukochanej osoby życzy Ci Marysiu kolega Pikselek :)

Wpis dodany przez admin

31-12-2019 09:39

Radosnych pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i Udanego fajnego Sylwestra jak i całego Nowego Roku życzy Ci Marysiu ... Pikselek :)

Zdrowych,spokojnych,pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wpis dodany przez ra

24-12-2019 05:19


Miłych chwil spędzonych podczas przygotowań świątecznych i uśmiechniętych pomocników :) Pozdrawiam Serdecznie Marysiu :)

Pięknej radosnej niedzieli Marysiu życzy Pikselek :)

Miłego weekendu pełnego miłych chwil ... Pozdrawiam Marysiu :)

Miłego tygodnia pełnego czekoladowych promieni słońca :) Pozdrawiam Serdecznie Marysiu :)

Fajnego pełnego pozytywnych emocji tygodnia Marysiu niech każdy krok będzie pełny wewnętrznej siły i wiary , że szczęście czeka tuż za rogiem i uśmiecha się tak jak lubisz najbardziej :) Pozdrawiam J. :)

Fajnych wakacji i spełnienia wszystkich codziennych marzeń ... Pozdrawiam Marysiu :)   |    Pokaż starsze wpisy


Włącz

0.0545 sekundy, Godzina: 23:17:57, MEM:3483.41 KB