REKLAMA

Ostatnio dodane tematy na forum przez użytkownika: admin


Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Konkurs - Kulka śniegowa jako buźka

Hej. Nie mamy śniegu. Trochę liczyłem, że jednak się pojawi. Przeliczyłem się. W związku z tym, każdy może wykonać kulkę z dowolnego materiału, rzeczy, warzywa. Proszę nie zapomnieć o oczach i buzi. Takie kulki biorą udział w konkursie. Przypominam, że link musi prowadzić mnie bezpośrednio do zdjęcia kulki w albumie. Miłej zabawy :D


23-01-2020 15:09, wejść: 549, odpowiedzi: 18

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: KOMUNIKAT

KOMUNIKAT Zachowanie niektórych użytkowników naszego portalu, w stosunku do innych użytkowników jak i administracji, jest wręcz skandaliczne. Nie będę poruszał tematów użytkowników ale poruszę swój. Zostałem wręcz oczerniony o powodowanie na szkodę niektórych osób nieprawdopodobnych historii. Jedną z nich jest poprawianie dobrych memów na złe (wpisywanie literówek, błędów, itp) w celu faworyzowania innych użytkowników. Niestety choćbym chciał to nie mam takiej możliwości. Ponadto używa się moich słów do ogólnych rozmów jako wyroczni, chociaż każda opinia wydana przeze mnie dotyczy konkretnego przypadku, więc takie uogólnianie jest błędem, powodującym złe rozumienie tematu. Niektóre osoby często opisują to co im jest wygodne omijając podstawowe i pierwotne założenia rozmowy. Wyrwane z kontekstu moje słowa przedstawiają sfałszowany obraz decyzji. 
W związku z powyższym, przypominam, że jestem Administratorem portalu, który podejmuje wszystkie decyzje tylko i wyłącznie z właścicielem strony (nie z administracją, która pomaga nam w olbrzymiej pracy) i wszystkie próby łamania regulaminu, nieposzanowania użytkowników, oczernianie oraz próby skonfliktowania naszego środowiska będą skutkowały zawieszaniem, bądź likwidacją konta.  Admin


21-09-2019 19:12, wejść: 991, odpowiedzi: 0

Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Konkurs "Mój ulubiony kubek"

Hej. Zwracam uwagę na dokładne czytanie treści konkursu, w tym przypadku "Mój ulubiony kubek". Dokładnie określono co ma przedstawiać i jak należy je wykonać. Nie dokonuję poprawek, nie usuwam błędnie wklejonych zdjęć. Źle podajecie linki. Nie wklejacie go z albumu, tylko po dodaniu zdjęcia, wybieracie album, następnie wybieracie zdjęcie i dopiero wklejacie link. Pisze w nim wtedy tytuł danego zdjęcia a nie tapeciarnia - album. Radek wkleił prawidłowo. Ostatni raz zatwierdzę zdjęcia ze złymi linkami. 


27-07-2019 10:31, wejść: 750, odpowiedzi: 7

Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Konkurs Top kategorie

Omówienie bieżącego konkursu.                                     
Kategoria Wielkanoc - kompozycje oraz dekoracje przedstawiające przede wszystkim pisanki oraz napisy określające te święta.                       
Kategoria Wiosna - krajobrazy przedstawiające tą porę roku: ogrody, parki, lasy, łąki, sady. Tapety powinny przedstawiać drzewa i krzewy kwitnące wiosną, łąki i parki z kwiatami wiosennymi.                           Kategoria Młyny - tapety przedstawiające budowlę: młyn                                        
Kategoria Pierwiosnek, Prymula - tapety przedstawiające kwiat oraz kompozycję pod warunkiem, że obraz kwiatów będzie przynajmniej w 1/3 widoczny na tapecie              
Kategoria Ecosport - samochody marki Ford EcoSport ( jednocześnie zaznaczam, że samochody przedstawione grafiką nie będą wchodziły do tej kategorii)


24-03-2018 11:41, wejść: 996, odpowiedzi: 3

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Nowe zasady opinii do tapet

W związku z optymalizacją zadań Admina wprowadziliśmy limit uzasadnień administratora dotyczących tapet niewybranych do bazy. Każdy ma możliwość zaznaczenia 5 tapet w miesiącu, by uzyskać szczegółową informację i publikację tapety w zakładce "odpadły", bądź w przypadku tapet autorskich, w wiadomości na priv.W dalszym ciągu utrzymana została możliwość dodawania w poczekalni opinii przez użytkowników. Dodatkowo w każdym profilu pojawiły się przykłady odrzuconych tapet pod zakładkami "Moje w poczekalni".


10-02-2018 12:54, wejść: 1731, odpowiedzi: 18

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Mikołajki 2017

W dniu dzisiejszym złożyłem reklamacje do niedostarczonych przesyłek z InPost. Każda paczka ma osobny numer reklamacji, będę monitorował. Jednocześnie przypominam, że każdemu userowi posłałem numer przesyłki i ewentualny (jeżeli takowy istnieje) adres odbioru. Na chwilę obecną nie dostarczono 8 przesyłek. 


15-12-2017 15:42, wejść: 1634, odpowiedzi: 0

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana w poprawkach (adnotacjach)

Wprowadzono ulepszenie zgłoszenia nowej kategorii w zgłaszaniu poprawek.Teraz wpisujecie tylko prawidłowe kategorie lub treść w błędny opis. Nie musicie wyszukiwać kategorii, wystarczy je wpisać. Będzie szybciej i łatwiej zarówno dla Was, jak i dla mnie. Zakładka "zgłoś kategorie" już nie istnieje.  


09-12-2017 13:36, wejść: 1752, odpowiedzi: 36   |    Pokaż starsze tematy


REKLAMA
Kiedy nie marzysz czas stoi w miejscu. Oddaj swój głos...
„Otwórz kwiat swojego serca i stań się darem piękna dla świata.”

Włącz

0.0158 sekundy, Godzina: 20:59:29, MEM:3460.59 KB