REKLAMA
Ostatni wpis: 4 godziny temu

Robi164iDzięki :) Dobranoc

Robi164iQUIZ - Honorową Złotą Palmę otrzymał **TAJNE**

radoslawGratki i dobrej spokojnej nocki 😀

basia1951Gratuluję:)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: tebum27 - Gratulujemy!

Ostatnio dodane tematy na forum przez użytkownika: admin


Forum > Dyskusje na temat konkursów > Temat: Konkurs Top kategorie

Omówienie bieżącego konkursu.                                     
Kategoria Wielkanoc - kompozycje oraz dekoracje przedstawiające przede wszystkim pisanki oraz napisy określające te święta.                       
Kategoria Wiosna - krajobrazy przedstawiające tą porę roku: ogrody, parki, lasy, łąki, sady. Tapety powinny przedstawiać drzewa i krzewy kwitnące wiosną, łąki i parki z kwiatami wiosennymi.                           Kategoria Młyny - tapety przedstawiające budowlę: młyn                                        
Kategoria Pierwiosnek, Prymula - tapety przedstawiające kwiat oraz kompozycję pod warunkiem, że obraz kwiatów będzie przynajmniej w 1/3 widoczny na tapecie              
Kategoria Ecosport - samochody marki Ford EcoSport ( jednocześnie zaznaczam, że samochody przedstawione grafiką nie będą wchodziły do tej kategorii)


24-03-2018 11:41, wejść: 250, odpowiedzi: 3

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Nowe zasady opinii do tapet

W związku z optymalizacją zadań Admina wprowadziliśmy limit uzasadnień administratora dotyczących tapet niewybranych do bazy. Każdy ma możliwość zaznaczenia 5 tapet w miesiącu, by uzyskać szczegółową informację i publikację tapety w zakładce "odpadły", bądź w przypadku tapet autorskich, w wiadomości na priv.W dalszym ciągu utrzymana została możliwość dodawania w poczekalni opinii przez użytkowników. Dodatkowo w każdym profilu pojawiły się przykłady odrzuconych tapet pod zakładkami "Moje w poczekalni".


10-02-2018 12:54, wejść: 707, odpowiedzi: 18

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Mikołajki 2017

W dniu dzisiejszym złożyłem reklamacje do niedostarczonych przesyłek z InPost. Każda paczka ma osobny numer reklamacji, będę monitorował. Jednocześnie przypominam, że każdemu userowi posłałem numer przesyłki i ewentualny (jeżeli takowy istnieje) adres odbioru. Na chwilę obecną nie dostarczono 8 przesyłek. 


15-12-2017 15:42, wejść: 469, odpowiedzi: 0

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana w poprawkach (adnotacjach)

Wprowadzono ulepszenie zgłoszenia nowej kategorii w zgłaszaniu poprawek.Teraz wpisujecie tylko prawidłowe kategorie lub treść w błędny opis. Nie musicie wyszukiwać kategorii, wystarczy je wpisać. Będzie szybciej i łatwiej zarówno dla Was, jak i dla mnie. Zakładka "zgłoś kategorie" już nie istnieje.  


09-12-2017 13:36, wejść: 812, odpowiedzi: 36

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Nowa zakładka w poczekalni

W poczekalni została utworzona nowa zakładka "Poczekalnia > Odpadły" z tapetami, które odpadły. Podany tam jest powód oraz link do Google gdzie można znaleźć niektóre tapety w lepszej jakości, a tym samym ponownie je dodać.


02-11-2017 11:48, wejść: 787, odpowiedzi: 25

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiana pojęcia - dubel.

Uwzględniwszy powracający w rozmowach temat dubli postanowiliśmy zmienić zasady dodawania podobnych tapet.  Obrazy stworzone inną techniką, należące do innej kategorii i przedstawiające zbliżony obraz nie zostaną potraktowane jako dubel pod warunkiem, że różnica będzie dość znaczna i tapetę będzie można zaliczyć do wyróżnionych.


14-10-2017 10:19, wejść: 559, odpowiedzi: 6

Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Zmiany w punktowaniu i wyszukiwarka tagami

Od dzisiaj nie będą punktowane wycinki tapet na telefon. Każdy zrobiony wycinek = 0 pkt. Punktowane zostaną tylko wycinki zaakceptowane do bazy tapet na telefon. To znaczy, jeżeli wybrany zostanie wycinek danego usera, to otrzymuje on 25 pkt za stworzoną bardzo dobrą jakościowo i kadrowo nową tapetę na telefon.     
W zakładce sprawdź czy tapeta istnieje w bazie dodano wyszukiwarkę tagami gdzie można wpisywać słowo lub dwa słowa oddzielone przecinkiem. Wyszukiwarka będzie wskazywać podobne tapety i łatwiej będzie znaleźć czy dodawana tapeta jest dublem. 


30-05-2017 12:15, wejść: 932, odpowiedzi: 23   |    Pokaż starsze tematy


REKLAMA
Jak się kocha życie, to łatwiej żyć.

Włącz

0.0175 sekundy, Godzina: 03:37:52, MEM:3395.99 KB