REKLAMA
Ostatni wpis: 19 minut temu

EwagniGratulacje Gosiu:)

Ewa15Gratuluję Gosiu :)

adminMEM dnia wybrany !! Wygrał MEM "Małżeństwo i wino mają jedną wspólną cechę. Nabierają wartości dopiero po latach" [LINK], dodana przez gosiaczek241282 Gratulujemy!!

EwagniWitaj Ewuś,dziękuję:)

Ewa15Witaj Ewuniu :) Miłego i Tobie :)

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: ink32


Ja tak patrzam i patrzam i szumu nie widzę,chyba że faktura liści to ten cały szum.
Forum > Potrzebujesz pomocy? > Temat: Zbyt duże szumy - 2. 16-10-2014 20:49

W mojej opinii tapeta z budką(co prawda jest tam jakieś rozmycie ale nie wpływa to moim zdaniem szczególnie na jakość obrazka) oraz tapeta z ptaszkiem w trawie powinny zostać dopuszczone.Na pozostałych widać jednak szumy.Dodam, że wszystkie tapety otworzyłam w nowej karcie w rzeczywistym rozmiarze.
Forum > Potrzebujesz pomocy? > Temat: Zła jakość i szum 12-10-2014 14:52

To jak się potoczyła ta dyskusja dowodzi,że tak zwane rzetelne ocenianie tapet rodzi konflikty.Jeżeli zaś ocenianie będzie anonimowe to zawsze znajdzie się ktoś kto wykorzysta to dla wyrażenia negatywnych uczuć do osoby która tapetę dodała.Jak dla mnie lepiej jest gdy wiadomo kto i jak ocenia.Niesprawiedliwe,delikatnie mówiąc był nazwanie tapet Thean knotami, bo przynajmniej te które sama oceniłam są zawsze dobrej jakości,są oryginalne i wymagają naprawdę niezłych umiejętności fotografowania jak i obróbki graficznej.Rzadko oceniam te tapety poniżej 9 choć rozumiem, że nie każdy musi się nimi zachwycać tak jak ja.Jednak do knotów naprawdę im daleko.
Forum > Nowe pomysły > Temat: Ocenianie tapet 02-08-2014 15:41

Grażynko uważam, że Twoja tapeta jest dobrej jakości i powinna się dostać.Natomiast ta druga jest bardzo rozmazana i nie powinno jej tu być.Czy to pomyłka czy celowe działanie to już inna sprawa.Wiem jak bardzo irytują takie sytuacje i trudno za każdym razem machnąć na to ręką.Dlatego temat ciągle powraca.
Forum > Potrzebujesz pomocy? > Temat: Jakość tapet 26-06-2014 23:11

Witam wszystkich.Jeśli chodzi o komentarze to nie widzę powodu żeby ograniczać je limitami.Nawet jeżeli nie są od razu przeczytane czy ocenione.Myślę, że są ludzie którzy je piszą dla własnej przyjemności a nie z powodu konkursu czy punktów.Nie spodobały mi się wypowiedzi Morelki,jeżeli dobrze zrozumiałam,Ci którzy zostali w Polsce to ciemnogród,na szczęście nie ma ich dużo, bo 75 proc. już tu nie mieszka...?Morelko układaj sobie życie gdzie chcesz,gdzie Ci lepiej czy łatwiej,to wcale nie znaczy, że wszystkim w Polsce żyje się źle,że są ciemni,bo mają inne zdanie niż Ty.
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Limit dodanania komentarzy w ciagu jednego dnia.. 22-06-2014 21:14

I dobrze,a mnie nie o punkty chodziło ale o dobrą zabawę.Śmiesznie ale na poważnie się nie dało,bez obrazy do takiej facjaty żadne motywy wiosenne nie pasują:)
Forum > Bitwy > Temat: Czapka dla OSDSETa :) 25-03-2014 20:48

Moja propozycja dla szefa ale to dopiero na Święta Wielkanocne:)
Forum > Bitwy > Temat: Czapka dla OSDSETa :) 23-03-2014 18:31


   |    Pokaż starsze wpisy


REKLAMA
Najlepszy telewizor na świecie :) Oddaj swój głos...
We dwoje, każdy ciężar piórkiem się okazuje. We dwoje zawsze siła się potęguje.

Włącz

0.0428 sekundy, Godzina: 10:22:20, MEM:3427.99 KB