REKLAMA
Ostatni wpis: 5 minut temu

adminWystartował nowy QUIZ: Żaba Goliat płochliwy? - - zagraj!

radoslawHej Anetko i Jurku :)

adminQuiz: Oprócz szkockiej kraty najbardziej znanym symbolem Szkocji jest? (odpowiedź: oset), wygrali: ra, Ewa15, kehan, basikp, janeks, Bluszcz8888, ALDONA789, valdi21, gosiaczek241282, ewik1, IR, markoniczek, koffana402, wenus - Gratulujemy!!

kehanHej Radku:)

raHej Radek :-)

Ostatnio dodane odpowiedzi na forum przez użytkownika: qlka76


"....ale pracujemy nad tym aby dodawał według mojego gustu..." - I o czym tutaj dyskutować? To zdanie mówi wszystko. To nie nasz portal i nie wiele mamy do powiedzenia. Ja ostatni nawet przestałem dodawać tapety bo większość jest odrzucana. Podobno ze względu na jakość. Wcześniej dodawałem tapety z tej samej kolekcji i takiej samej jakości i było ok. Pytanie. Czy chodzi o jakość czy o gust? Myślę że o gust. Mnie powyższa tapeta się podoba i chciałbym ją pobrać. Jeśli chcemy odrzucać tapety, które nie przypadły do gustu a technicznie spełniają wymogi mam propozycję. Czyściec się nie sprawdził gdyż użytkownicy nic nie mieli z jego oceniania. Wiele osób ocenia dla punktów. Proponuje usuwać tapety z serwisu, które np: w ciągu roku uzyskały mniej niż 20 pobrań i ocenę poniżej "4" (Oczywiście czas i sposób oceny to tylko propozycja dla zobrazowania pomysłu). W ten sposób wyeliminujemy tapety, które nie przypały do gustu użytkownikom. Tylko czy o to tutaj chodzi?  Co raz częściej mam wątpliwości. Jest tylko jedno ryzyko. Ogólna liczba pozycji w portalu tapeciarni może spaść. Uważam jednak że wzrośnie ich jakość. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem moją szczerością. 
Forum > Hyde Park > Temat: Niezadowalająca jakość tapety 30-04-2013 10:42

Podobnie jest w przypadku: "Irina Shayk" i "Irina Sheik" to dwie kategorie dla tej samej osoby tylko pisownia inna. Kiedyś już pisałem o tym do Osdseta ale nie było żadnej reakcji. Sprawdziłem i właściwa jest pisownia "Irina Shayk". Nie bardzo więc rozumiem kto i po co stworzył drugą kategorię z błędnym nazwiskiem w dobie odrzucania tapet za błędne, niedokładne opisy np: bez nazwiska modelki. Wynika z tego że lepiej dodać błędne nazwisko niż nie dodać wcale. Pozdrawiam
Forum > Błędy na stronie > Temat: Dublowanie kategorii 04-04-2013 07:57

No właśnie Tomelo. Po to jest czyściec aby w miarę szybko userzy ocenili czyjeś tapety. Ja kiedyś dość często tam coś wrzucałem ale jak widziałem tempo zdobywania głosów to mi się odechciało. Gdyby użytkownicy dostawali punkty za ocenę tapet w czyśćcu odbywałoby się to szybciej. Byłoby motywujące i zachęcałoby do angażowania się w tworzenie tej strony.  
Forum > Hyde Park > Temat: Tapety w czyśćcu i punktacja. 22-03-2013 16:15

A może: "Moja szuflada", "Szuflada", "Bocznica", "underworld", "żółta teczka".:)
Forum > Blog Tapeciarnia.pl > Temat: Nazwa dla poczekalni 22-03-2013 16:12

Szczerze mówiąc z dnia na dzień coraz mniej rozumiem tapeciarnię. Poniżej dwa przykłady odpowiedzi  (ostrzeżenia) na moje komentarze. Albo ja czegoś nie rozumiem albo ktoś przesadza. Jeśli jednak ja nie rozumiem to proszę żeby mi to ktoś wyjaśnił. Okazuje się że teraz już nawet nie można odnieść się do poprzedniego komentarza. Nie wolno publicznie być miłym dla innego uzytkownika.

Witam, 
Twój komentarz łamie zasady, prosimy nie dodawać takich komentarzy. 
Komentarz: 
Drobiazg Grażynko. To tylko szczera prawda. 
Pozdrawiam. 


Witam, 
Nie prowadź rozmowy w komentarzach. 
Komentarz: 
Ja Brzoza! Ja Brzoza! Jak mnie słyszysz? Zbliża się do mnie atrakcyjny ciastek. Schrupać czy w mleku zamoczyć? Over 
Pozdrawiam. 

To jakiś żart jest? Chciałbym wiedzieć co konkretnie jest nie tak w moim komentarzu i kogo uraził. A z kim ja tutaj rozmowę prowadzę? To już nie można się odnieść do wcześniejszego komentarza? Jak ktoś nie zrozumiał komentarza to zapraszam do zapoznania się z serialem "Czterej pancerni i pies".
Dla mnie to jest SKANDAL. Konkurs z komentarzami sprawił że pojawia się coraz więcej fajnych komentarzy a tymczasem osobiście czuję się zniechęcony. 
Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Komentarze do tapet odrzuconych przez moderatora. 15-03-2013 15:50

Ok. Dzięki za wyjaśnienia. 
Forum > Pomysły na nowe FORUM !!! > Temat: Komentarze do tapet odrzuconych przez moderatora. 15-03-2013 13:07

No i to rozwiązuje mój problem. Proszę w takim razie o zamknięcie tematu.
Forum > Potrzebujesz pomocy? > Temat: Poczekalnia dla tapet do pobrania. 15-03-2013 11:12


   |    Pokaż starsze wpisy


Nie przerażają mnie lata, ale raczej niepotrzebna szybkość ich biegu. Oddaj swój głos...
Rzeka żalu nie musi mieć źródeł smutku. / Sławian Trocki /

Włącz

0.0458 sekundy, Godzina: 18:40:31, MEM:3425.09 KB