Ostatni wpis: 2 minut temu

valdi21 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Ewa15 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

nexsummer Dodałem zdjęcie do albumu [link]

ALDONA789 Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Filiżanka z herbatą obok notatnika i cebulic w wazonie

Kwiaty, Niebieskie, Cebulice, Herbata, Łyżeczka, Notatnik, Białe, Tło
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieInneKompozycjeProduktyNapojeHerbata
Kategorie
To będzie inna wiosna, trochę bezludna jak wyspa, trochę anonimowa jak list. Nie będzie dziecięcego śmiechu w pobliskich piaskownicach, huśtawki staną się puste, parki spokojne, chodniki ciche, ławki pozbawione rozmów. Nie będzie krzyku rozbieganych miłości, pisku i po brzegi wypełnionych sklepów, ludzi z wiosenną kolekcją w ręku, zatłoczonych ulic. Przyjaciół na kawie. Nie będzie wydeptanych trawników, imprez w zatłoczonych pubach, smaku lodów na deptaku.
Ta inna wiosna, mimo że taka niepewna, krzywa i chwiejna, nie zwolni nas z marzeń i pragnień, z troski o drugiego człowieka. Z miłości i empatii. Dlatego budujmy dobro jakkolwiek. My stańmy się wiosną. Choćby słowem. Bądźmy blisko.
Komentarz dodał: kehan
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2560x1707

Format5:4

Rozmiar367 KB


Tagi: Kwiaty, Niebieskie, Cebulice, Herbata, Łyżeczka, Notatnik, Białe, Tło
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety30-03-2020 07:08




valdi21valdi21
"Kiedy jesteś naprawdę uważny, wszystko staje się twoim nauczycielem"... - Zen Ezra Bayda -
28-06-2020 17:21
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
"Należy cieszyć się każdą chwilą gdyż nie wiemy, czy właśnie za nią nie będziemy tęsknić w przyszłości."
01-04-2020 10:32
Odpowiedz
ewik1ewik1
Każda filiżanka herbaty jest wyimaginowaną podróżą
31-03-2020 06:40
Odpowiedz
kehankehan
To będzie inna wiosna, trochę bezludna jak wyspa, trochę anonimowa jak list. Nie będzie dziecięcego śmiechu w pobliskich piaskownicach, huśtawki staną się puste, parki spokojne, chodniki ciche, ławki pozbawione rozmów. Nie będzie krzyku rozbieganych miłości, pisku i po brzegi wypełnionych sklepów, ludzi z wiosenną kolekcją w ręku, zatłoczonych ulic. Przyjaciół na kawie. Nie będzie wydeptanych trawników, imprez w zatłoczonych pubach, smaku lodów na deptaku. Ta inna wiosna, mimo że taka niepewna, krzywa i chwiejna, nie zwolni nas z marzeń i pragnień, z troski o drugiego człowieka. Z miłości i empatii. Dlatego budujmy dobro jakkolwiek. My stańmy się wiosną. Choćby słowem. Bądźmy blisko.
30-03-2020 21:27
Odpowiedz

"Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał." Oddaj swój głos...
Najważniejsze to być w drodze, każdego dnia robić krok do przodu.

Włącz

0.0075 sekundy, Godzina: 17:58:48, MEM:775.51 KB