Tapety na pulpit

--------------
--------------

Ostatni wpis: 3 minut temu

ra Mój nowy wpis do użytkownika ra [link]

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ewa15 Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 7 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: tebum27, basikp, Ewa15, kochanyUrwis - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Zima, Rzeka, Kamienie, Las, Domek, Drzewa, Śnieg, Latarnie [LINK], dodana przez Kwiat Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez basikp Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy Ewa15, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

Góry, Jezioro, Miasteczko, Zima

Góry, Jezioro, Miasteczko, Zima
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowleDomyKościołyZdjęcia miastKrajobrazyGóryJezioraZima
Kategorie
To szczęściem jest mieć taką duszę, co świat postrzega inaczej, gdzie prawda nie jest z retuszem, i życie piękniej tłumaczy.
Komentarz dodał: janeks
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1200

Format5:4

Rozmiar635 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety10-11-2012 11:53




janeksjaneks
To szczęściem jest mieć taką duszę, co świat postrzega inaczej, gdzie prawda nie jest z retuszem, i życie piękniej tłumaczy.
07-01-2014 18:12
Odpowiedz

„Zapach hiacyntów to szept wiosny, który budzi nawet najbardziej uśpione wspomnienia”. – Autor nieznany

Włącz

0.0099 sekundy, Godzina: 05:01:55, MEM:830.97 KB