Ostatni wpis: 2 godziny temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

kochanyUrwis Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

radoslaw Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

GraGorek Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ostatni wpis: 52 minut temu

radoslaw[link]

kochanyUrwisRadek o której tapecie mówisz??

radoslawMam Pytanie co się Adminowi nie podobało w mojej Tapecie że ją odrzucił ??? Tu raz była taka informacja że weszła tapeta rozmyta a moja była w dobrej jakości , dlatego prosiłbym o uzasadnienie tej decyzji

Rikucha[Automat] Awansowałem do rangi Gość :)

Bari[Automat] Awansowałem do rangi Gość :)

Las, Przewrócone, Drzewo

Las, Przewrócone, Drzewo
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyLasyPrzyrodaRoślinyDrzewa
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2560x1600

Format5:4

Rozmiar1.59 MB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety03-06-2014 13:52




janeksjaneks
był pe­wien skrza­cik hełm miał niebies­ki.. wąsy do ziemi.. naz­wisko:knies­ki mie­szkał on w mieście, choć z la­su pochodził.. a dziad je­go(chwałę mu nieście)w wiel­kich górach się rodził..
09-06-2014 19:45
Odpowiedz
janeksjaneks
Wiatr rozhu­lał się na dobre. Dziś nie będzie już pogodnie. Drze­wa ciężar pochwyciły. I w ukłonie pochyliły. Chmu­ry dotąd dość powolne. Mkną jak strzały w nieboskłonie.
03-06-2014 14:20
Odpowiedz

"Żyć to znaczy pomagać innym. Trzeba się troszczyć o cudze szczęście, by samemu być szczęśliwym." Oddaj swój głos...
"Najważniejsze w życiu jest być zdrowym. Wszystko inne jest kwestią chęci i siły, czasami szczęścia."

Włącz

0.0119 sekundy, Godzina: 18:10:01, MEM:808.21 KB