REKLAMA
Ostatni wpis: 5 minut temu

gosiaczek241282 Mój nowy komentarz do tapety [link]

thean Wygrałem w konkursie Top Tapety (pob_wys)

GraGorek Wygrałem w konkursie Top Tapety (pobran)

markoniczek Mój nowy komentarz do tapety [link]

AniolMilosci Moja tapeta została dodana [link]

  Komentarze wystawione przez wszystkich użytkowników
Maksymalnie komentarzy od użytkownika: wszystkie125102050


   |    Pokaż starsze

Wielu tak mówi że są szczęśliwi , a tak naprawdę żyją złudzeniami . Złudzenie nie zrobi z ciebie szczęśliwego człowieka, jak tylko rozczaruje . Nie okłamujmy się tylko spójrzmy realnie , jaka jest rzeczywistość .

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:38)
janeks

Czas się znajdzie , jednak wszystko z umiarem , nie można zachowywać się jak wierny piesek/kotek ,który przybiega zawsze i szybko na każde zawołanie. Gorzej , jak zacznie ktoś stosować sztuczki typu gonić króliczka, bądź niedostępna/ny i takie bzdury , wtedy przy takim działaniu , szybko na własnej skórze może odczuć , jak łatwo sam się odepchnął .

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:37)
janeks

Nauczmy się cieszyć małym szczęściem.Nie patrzmy na kogoś gdyż może,a nawet często okazuje się, osobą dwulicową-''Nastaw się a postaw się''Takim ludziom trzeba pokazać jak trzeba żyć.Wtedy można powiedzieć o szczęściu .

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:36)
janeks

Tak są tacy , którzy jak kochają, to bez masek. Co to byłaby za miłość , gdyby facet się wstydził pięknego uczucia , jakie w tym momencie czuje ? Sądzę , że mężczyźni może bardziej odczuwają fakt zakochania się ,niż kobiety . Ich uczucie jest bardziej silniejsze i bardziej namiętne . Tak to bywa , że jak kocha , to by życie oddał dla niej .

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:31)
janeks

W każdej sytuacji , na każdym odcinku naszego życia , pamiętać trzeba , aby zawsze być sobą , bo to twoja wizytówka i twoje logo . Mieć własne zdanie . Nie jest to takie łatwe , ale korzystne dla twojej osobowości .

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:30)
janeks

Głupi człowiek uważa, że wie wszystko ,gdyż ma ograniczoną wyobraźnię i jest bardziej ogólny, nie widzi ważnych szczegółów ,dlatego jest bardziej pewny i idzie w swych działaniach szybciej, do przodu popełniając mnóstwo błędów .A jest ich tak dużo że zaczyna obwiniać, za to innych i na siłę udowadnia że jest mądry. Mądry ma odwrotnie.

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:27)
janeks

Zaskocz ją i obserwuj uważnie jej reakcję. Obserwuj jej oczy, dłonie, posłuchaj zaskoczonej wdzięczności. Mógłbyś jej kupić pudełko czekoladek, ale supermarkety są pełne takich pudełek – i wszystkie wyglądają tak samo. Mógłbyś kupić biżuterię, ale pewnie nie do wszystkiego będzie pasować, a jeśli nie wydasz na nią fortuny – z całą pewnością nie jest to egzemplarz jedyny na świecie. Kiedy kupujesz jej kwiaty, kupujesz coś, czego nie ma nikt inny. Nie ma dwóch takich samych róż, tulipanów, konwalii. - Katarzyna J. Markiewicz

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:25)
janeks

Odwiedź pobliską kwiaciarnię i znajdź dla niej, najpiękniejszy bukiet tulipanów. Nie musisz wydawać na niego fortuny, przeznacz tyle pieniędzy, ile możesz. To ważne, żebyś sam go znalazł – postaraj się wybrać taki, który do niej pasuje.

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:23)
janeks

Wiem, że dawanie kwiatów jest dzisiaj niemodne. Że mówią, że to banalne i nie ma większego sensu, bo po kilku dniach kwiaty zwiędną, a ona zapomni, że je dostała.

0 Fajny komentarz     Data: Wczoraj (09:22)
janeks


   |    Pokaż starsze

REKLAMA
"Nie na tym po­lega rzecz, aby do­dać lat do życia... ale prze­de wszys­tkim na tym, aby do­dać życia do lat." Oddaj swój głos...
Co Ty ze mną zrobiłeś? Odkąd jesteś w moim świecie jestem zupełnie rozbita na tysiące małych kawałeczków. Nie umiem poukładać się w jedną całość, a wszystkie cząstki mnie, zdaje się, dążą do tego aby być przy Tobie. ~ Aleksandra Steć

Włącz

0.0705 sekundy, Godzina: 08:35:25, MEM:2977.55 KB