Drzewa jesienią nad jeziorem

Tapeta opublikowana przez
kochanyUrwis
kochanyUrwis
16-03-2018 07:08

Oceń tapetę
Średnia: 4.94
Dziękujemy za ocenę!
Kto lubi tapetę?
Ewagni radoslaw ViolaLidia2 AniolMilosci Barbados valdi21 Bluszcz8888 adelaffyja Ewa15 BATYSTKA1 gosiaczek241282 ra
12 osób lubi tę tapetę
Informacje o tapecie
👁Wyświetleń: 3 115
Pobrano: 79
Ratio: 1.78
Rozdzielczość: 1920x1080
Waga pliku: 1.16 MB
#Format: 16:9
#Jakość HQ

Komentarze

valdi21
valdi21
valdi21
Kiedy chcesz coś osiągnąć rozejrzyj się dookoła, zastanów się i pomyśl, czego dokładnie chcesz. Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami. -Paulo Coelho-
02-09-2018 18:45
Maxmario
Maxmario
Maxmario
Żaba w bajorku nic nie wie o wielkim, dalekim oceanie...
24-03-2018 22:07
janeks
janeks
janeks
Poszedłem sam chociaż niezupełnie zabrałem wspomnienia wspólnych wędrówek i twoje myśli o mnie czułem je na sobie jak lekki dotyk wiatru gdy pomagały mi nieść mój plecak samotnika. Wspinałem się na dach starych gór tych samych od stuleci którym jedynie spolszczono imiona bo skały drzewa strumienie pozostały te same piękne tajemnicze gościnne dla wszystkich niezależnie od ich pochodzenia i tożsamości. Na dachu starych gór Turnberg – - Kalenicy ja-nierzeczywisty oddycham głęboko podmuchami z obłoków najskrytszych marzeń pragnień i snów.
23-03-2018 09:17
janeks
janeks
janeks
Zaszumią drzewa nad homolami, jesień na olchach, brzozach, buczynie napisz, wymaluj - Krzyk przed oczami, z ognistej barwy duch w pelerynie, widzisz jak schodzi ku białej wodzie, gdzie las się kończy znów zmienia w mnicha Walka już dawno nie ma przy tobie, głos zmienia barwę w szyderczy chichot. Co nie dokończył - domalowałem, juhas w pośpiechu z wielkim redykiem, ruszył by zdążyć przed Michałem, ze swoim śpiewem i wspólnym Krzykiem. Pójdź! Pójdź! Na koniec od Radziejowej, do szpiku kości z lodowym dreszczem, przyszła zapowiedź zmiennych pogód, wieszcząc jak halny sezon na deszcze.
20-03-2018 09:10
janeks
janeks
janeks
Góry przeznaczone W październikowy niedzielny poranek słońce podnosi się ociężale powoli jak moja matka staruszka po niespokojnej nocy, chcąc podarować mi jeszcze ostatnie promienie gasnącego lata w oddali góry czekają na, swoich gości wkrótce i ja do nich dołączę będę szedł powoli, bez celu z trudem łapiąc oddech zgłodniały na jesienne krajobrazy po raz któryś czy, ostatni kładąc je czule jak balsam na siatkówce oka i próbując zapisać w przeciążonej pamięci słabnącej, słabnącej dni godziny coraz krótsze mieszają się zlewają w niewyraźne majaki jak daleko jeszcze pójdę jak wysoko jak, długo w góry moje przeznaczone na co- dzienną wędrówkę .
19-03-2018 10:26
Ewa15
Ewa15
Ewa15
Młodość to kwiat życia, jesień to owoc dojrzały, starość to cudna pamiątka, przed którą klękać potrzeba, by ją czcić jak relikwię./ Józef Ignacy Kraszewski /
16-03-2018 17:59
Ostatnio na stronie

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

basikpWygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
Ewa15Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online
KwiatDodałem zdjęcie do albumu [link]
mruczek100Dodałem zdjęcie do albumu [link]
radoslawWygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe
Zobacz więcej...
Czat

Ostatni wpis: ponad godzinę temu

grazka1[Automat] Awansowałem do rangi :)
adminUżytkownicy Ewa15, basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!
Malgosia16super Basiu :)
basikpDzięki Gosiu, znalazłam:)
Malgosia16Basiu nie klikaj w te znaczki okrągłe, tylko jeszcze niżej masz podobne tapety, kolejność ....... i tam masz edytuj i tam klikasz :)
Zobacz więcej...
Ostatni Komentarz
viola64viola64 "Kiedy już przy mnie będziesz, nie puszczę cię dalej niż na odległość szeptu."
Tapeta dnia
Rozświetlone słońcem drzewa nad górską rzeką Ewa15Ewa15 Rozświetlone słońcem drzewa nad górską rzeką
Zagłosuj na tapetę...

Tapety Dodaj tapetę Konkursy Top tapety Ranking tapet

Użytkownicy Załóż konto Ranking użytkowników Ostatnie komentarze Rangi użytkowników

Pomoc Regulamin Kontakt FAQ Polityka ciasteczek Aplikacja na Android