Tapety na pulpit

--------------
--------------

Ostatni wpis: 24 minut temu

viola64 Mój nowy komentarz do tapety [link]

basikp Mój nowy komentarz do tapety [link]

majka1407 Mój nowy komentarz do tapety [link]

arbuzek8001 206 sekund zajęło mi ułożenie 25 puzzli [link]

Ewa15 Mój nowy komentarz do tapety [link]

Oświetlony pałac Hofburg w Wiedniu nocą

REKLAMA
Wiedeń, Austria, Pałac Hofburg
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowlePałaceKontynenty-PaństwaAustriaWiedeń
Kategorie
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2560x1700

Format~16:10

Rozmiar1.87 MB


Tagi: Wiedeń, Austria, Pałac Hofburg
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety28-12-2016 08:10
ALDONA789ALDONA789
Stara chata pełna radości jest bogatsza, niż pałac wypełniony smutkiem.
02-01-2018 20:48
Odpowiedz
janeksjaneks
Natomiast, abyś zrozumiał, jak jest w niebie, wyobraź sobie taki sam wspaniały pałac w którym jest też tłum ludzi, ale pełnych szczęścia. Tutaj również stoją kotły ze smakowitą zupą i każda z osób trzyma taką samą gigantyczną łyżkę jak te, które znajdowały się w piekle. Ludzie siedzą naprzeciw siebie parami. Jeden nabiera zupę i karmi swojego bliźniego. Jeśli łyżka jest dla niego zbyt ciężka, pomagają mu dwie inne osoby tak, aby mógł spokojnie zjeść tyle, ile potrzebuje. Skoro tylko jedna osoba zaspokoi głód, karmią następną. To jest niebo - powiedział uśmiechając się zagadkowo mnich. Autor nieznany
17-07-2017 11:19
Odpowiedz
janeksjaneks
Legenda o piekle i niebie "Gdzie jest piekło, a gdzie jest niebo?" - zapytał młodzieniec starego sędziwego mnicha. Doświadczony zakonnik pogładził długą siwą brodę i zaczął opowiadać: Wyobraź sobie, mój drogi, ogromy pałac w którym znajduje się tłum ludzi różnego wieku i stanu. Wszyscy wyglądają na śmiertelnie zagłodzonych, z podkrążonymi oczami, z zapadniętymi policzkami chociaż każdy z nich trzyma w rękach łyżki tak długie jak oni sami, a wokoło stoją ogrome kotły ze smakowitą i gorącą zupą. Jednak nikomu nie udaje się zaspokoić głodu, chociaż bardzo tego pragną. Pokarm można dostarczyć do ust tylko przy pomocy tych długich i ciężkich łyżek, co okazuje się w praktyce niemożliwe z powodu ich długości i ciężaru. Wielu z nich kłóci się między sobą. Z niespotykaną nienawiścią i piekielnymi krzykami okładają się wzajemnie łyżkami. To jest piekło - stwierdził mnich.
17-07-2017 11:18
Odpowiedz


REKLAMA
Nieważne, że jesień, że pada deszcz. Zawsze jest pora na ciepły gest, na uśmiech. Oddaj swój głos...
"Życie jest jak lodowisko. Suniesz się lekko po lodzie, myślisz że wszystko będzie dobrze a po chwili upadasz... ale nie poddajesz się. Wstajesz i jedziesz dalej!"

Włącz

0.0269 sekundy, Godzina: 16:50:55, MEM:3659.17 KB